Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver,

Publikuar: Qershor 5, 2013 11:57 pm | Nga: Besa | Çmimi: 62000 | Tel.: 044175167

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet toka rruges per Germi te hotel Silver, ne anen e majt. Toka eshte ne rruge kryesore ne fillim dhe ka gjithesej 5.40 ari. Toka mund te shfrytezohet per ndertim te larte banesor, objekt hoteliere, afarizem etj. Ka infrastrukture komplet dhe dokumentacion te rregullt. Perkthimi behet menjehere ne kataster. Cmimi 62.000euro ari i negociueshem per bleresa serioz

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39