Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

Publikuar: Shtator 28, 2016 4:49 pm | Nga: Agustin Miraka | Çmimi: 25 | Tel.: 00355682666140

Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan Shitet toka zone bregdetare 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem ne By-pass e Fier – Levan

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte:
Tokat ndodhet ne fahatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipërfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i diskutueshem.Rruga eshte ne ndertim e siper ,
Janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni: [email protected] Cel 0682666140

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39