Shitet toka

Emri Kontaktues: Agustin Miraka | Çmimi: 25€ | Qyteti: Ferizaj | Telefoni: 0682666140 | Data e Publikimit: 03.07.2017

Shitet toka Shitet toka Shitet toka

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kjo tokë ndodhet 4 km larg bregdetit, gjithashtu eshte 2 km afër Apollonis, Muzeut Arkologjik ne Fier Albania .

Sipërfaqja të cilen e kam në shitje po i paraqes me poshte:
Toka me sipërfaqe 11000 m2 kushton 25 Euro m2 Cmimi i diskutueshem. Ka dalje në rrethrrutullimin qe lidh detin dhe Apollonin muzeun Arkologjik . Rruga eshte Boshti i Jugut ne ndertim e siper.

Janë me çertifikata pronësie të rregullta.
Nëse jeni të interesuar kontaktoni: Cel 0682666140 [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 3 =