Shitet toke ne Istog

Emri Kontaktues: vili | Qyteti: Pejë | Telefoni: 00355692272585 | Data e Publikimit: 17.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet toke ne Istog, 3 km larg qendres me siperfaqe 20.000 metra katror….Mbi toke gjendet edhe nje shtepi ekzistuse e vjeter.Toka eshte e pajisur me hipoteke dhe gjithe dokumentat perkatese.Per me shume informacioni kontaktoni ne numrin e telefonit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 1 =