Shitet Trualli 20 Ari

Emri Kontaktues: Ruzhdi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045597530 | Data e Publikimit: 18.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten 20 ari truall.Trualli gjendet ne magjistralen Prishtinë – Podjevë afer Bingo Benz
Trualli ka infrastruktur ka rrym uje dhe rrjet kanalizimit
Poashtu e ndajm edhe ne parcella 5 ari , 5 ari , 3 ari , 3 ari , 3 ari

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =