Shitet trualli

Emri Kontaktues: Besniku | Çmimi: 37000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 124 547 | Data e Publikimit: 20.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli me siperfaqe 3.75 ari ne Prishtine ne lagjen Marigona. Vendi eshte i pershtatshem per banim.Gjithashtu posedoj dokumente dhe jam pronare i vetem.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 5 =