Shitet Trualli 74 ari ne Magjistralen Prishtine -Shkup

Publikuar: Janar 7, 2016 11:57 pm | Nga: Goni | Tel.: 004915254725817

Shitet Trualli 74 ari ne Magjistralen Prishtine -Shkup

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Trualli 74 ari ne Magjistralen Prishtine -Shkup ne kilometrin e 13 nga Kryeqyteti Prishtina.Trualli posedon Uje .Rrym , Dokumentacion te rregullt dhe te plote.Trualli esht i pershtashem per cdo lloj Biznesi apo veprimtari.cmimi esht i diskutueshem.Per informata tjera : 004915254725817

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39