Shitet Trualli

Publikuar: Mars 27, 2014 9:39 pm | Nga: Kenda | Çmimi: 16000 | Tel.: 044628941

Shitet Trualli Shitet Trualli Shitet Trualli Shitet Trualli

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Prona gjendet ne periferi te qytetti 2.5km nga stacioni i autobusi dhe spitali regjional.

Posedon rrjetin e Kanalizimit Ujsjellsit dhe Rrymes.

Prona dhe gjith dokomentacionet jane legale.

Bartja behet menjeher pas kryerjes se obigimev.

Si dhe kontrates nga noteri. Siperfaqja e Truallit eshte 6ari.

Gjindet ne lagjen Nr.8 ne Gjilan

Shitja vlen deri ne Qershor Ju mirepresim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39