Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtine

Publikuar: Shkurt 24, 2013 12:58 pm | Nga: Agron | Çmimi: 45000 | Tel.: 044144844

Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli ne afersi te magjistrales Ferizaj-Prishtinë, konkretisht prapa pompës së benzinës Kosova Petrol. Trualli posedon 8 ari dhe shitet komplet. Dokumentacioni është në rregull dhe bartja mund të bëhet menjëher me kryerjen e pagesës. Gjatë këtij viti parashihet rregullimi I kanalizimit dhe ujësjellësit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39