SHITET TRUALLI NE FERIZAJ

Publikuar: Prill 1, 2010 4:03 pm | Nga: Nexhat | Çmimi: 45.000 | Tel.: 37744205539

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet trualli prej 4.5 ari prpa kombinatit te drurit ferizaj eshte 25 metra nga rruga me 18 metra qe dmth mund te ndahe per dy vellezer apo te aferm trualli eshte ne lgjen e re ku jane ndertuar shume shtepi te reja dhe te bukura me fqinj te mire,perkthimi behet menjeher

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39