Shitet Trualli ne Prishtine

Publikuar: Prill 1, 2017 8:43 pm | Nga: Amir | Çmimi: 20000 | Tel.: 044398479

Shitet Trualli ne Prishtine Shitet Trualli ne Prishtine Shitet Trualli ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli me lokacion ne prishtine , perkatsisht ne kodren e trimave , trolli shitet pa ndamje pjesore.
13.5 ari.
Linja te rregulluara dhe te sigurta te kanalizimit , ujsjellsit & rrymes.
Linje e rregullt e autobusit etj.
Fotot virtuale nga googlemaps jane te vitit 2012 qe do te thote infrastruktura ka nderruar.
Kordinatat per google maps jane: 42.690902, 21.162730
Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit.
044 398 479

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39