Shitet Trualli ne Prishtine

Emri Kontaktues: Amir | Çmimi: 20000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044398479 | Data e Publikimit: 01.04.2017

Shitet Trualli ne Prishtine Shitet Trualli ne Prishtine Shitet Trualli ne Prishtine

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet trualli me lokacion ne prishtine , perkatsisht ne kodren e trimave , trolli shitet pa ndamje pjesore.
13.5 ari.
Linja te rregulluara dhe te sigurta te kanalizimit , ujsjellsit & rrymes.
Linje e rregullt e autobusit etj.
Fotot virtuale nga googlemaps jane te vitit 2012 qe do te thote infrastruktura ka nderruar.
Kordinatat per google maps jane: 42.690902, 21.162730
Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit.
044 398 479

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 0 =