Shitet Trulli ne Fshatin Pojate, 4 Kilometra prej Ferizajit

Publikuar: Prill 23, 2010 1:27 pm | Nga: Ardian Bytyqi | Çmimi: 3000 | Tel.: 044287726

Shitet Trulli ne Fshatin Pojate, 4 Kilometra prej Ferizajit

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Trulli ne Fshatin Pojate 4 Kilometra prej Ferizajit Trulli ka Rrymen Ujin Kanalizim Trulli ka mbi 40 Metra per rreth rruges kryesore edhe jan 40 Ari.

Trulli ka nje pamje te mrekullueshme te natyres si dhe dritat e qytetit ne mbremje esht i pershtatshem per shtepi apo ndonje biznes fabrik etj.

Trolli gjndet 300m larg prej Autostrades se parapare Prishtine-Shkup.

Te interesuartit le te lajmrohen ne email adresen [email protected]

Faliminderit

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39