Troje per Shitje

Emri Kontaktues: Mide Gashi | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044219005 | Data e Publikimit: 08.07.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shiten trojet nga 4.5 dhe 4 ari afer magjistrales Prishtine-Gjilan, perballe ish-hotel Madridit, afer lagjes 038, qendrave tregtare Gorenje dhe Albi Shoping. Trualli eshte i gatshem per ndertim, me kanalizim, ujesjelles, etj.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 5 =