Shitet urgjent Banesa me çmim shume te volitshem

Publikuar: Shtator 30, 2017 3:25 pm | Nga: Erjon | Çmimi: 52000 | Tel.: 044500074-045614733

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Blloku-lamella gjendet perball permendoreve ( varrit te Ibrahim Rugoves) ka pamje fantastike , renditje perfekte sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi . Çmimi 52 mije euro , per bleres mbrenda kesaj jave garazhda ne vlere 6 mije euro falas . Blloku posedon ashensor parking per vetura , nxemja ne dysheme . Per me shume info tel : 044500074 – 045 614 733

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39