Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Emri Kontaktues: Erjoni | Çmimi: 52000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045614733 | Data e Publikimit: 08.10.2017

Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem Shitet urgjent banesa me çmim te volitshem

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte perball permendoreve (varrit te Ibrahim Rugoves) kati i 3 , ka renditje sallon kuzhine banjo dhe dy dhoma gjumi .Blloku posedon ashensor dhe parkingje -garazhda per vetura. Çmimi eshte 52000 € shume i volitshem per arsye te shitjes urgjente .Per bleres te shpejt mbrenda javes parkingun – garazhden ne vlere 6000€ ja japim falas . Per me shume info na kontaktoni ne nr 044500074 dhe 0456134733

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 6 =