Shitet Vetura Hyundai Tucson

Publikuar: Nëntor 19, 2017 12:34 am | Nga: Dritero | Çmimi: 5500 | Tel.: 37744161055

Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e pajisur me Senzora dhe kamere parkingu. Gomat e Reja M+S (Mudd and Snow). Kontrollat Teknike i ka te kryera qdo 6 muaj tek AGS (Allmakes Global Services) Ne Magjistralen Prishtine – Mitrovice. Ka sigurim deri ne Mars 2018. Eshte teper komod sidomos per udhetime te gjata. Sa i perket derivateve ne rruge lokale shpenzon 10 litra ne 100 Km, kurse ne rruge te gjata maksimum 7.5 Litra ne 100 Km.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39