Shitet Vetura Hyundai Tucson

Emri Kontaktues: Dritero | Çmimi: 5500€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 37744161055 | Data e Publikimit: 19.11.2017

Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson Shitet Vetura Hyundai Tucson

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e pajisur me Senzora dhe kamere parkingu. Gomat e Reja M+S (Mudd and Snow). Kontrollat Teknike i ka te kryera qdo 6 muaj tek AGS (Allmakes Global Services) Ne Magjistralen Prishtine – Mitrovice. Ka sigurim deri ne Mars 2018. Eshte teper komod sidomos per udhetime te gjata. Sa i perket derivateve ne rruge lokale shpenzon 10 litra ne 100 Km, kurse ne rruge te gjata maksimum 7.5 Litra ne 100 Km.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 9 =