Shitet VW Lupo

Publikuar: Dhjetor 6, 2016 10:28 am | Nga: Shefki | Çmimi: 1500 | Tel.: 044170190

Shitet VW Lupo Shitet VW Lupo Shitet VW Lupo Shitet VW Lupo

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes urgjent VW Luppo ne gjendje shum te mire I blere personalisht per veti.Eshte shum I ruajtur mirpo une e shes sepse me nevoitet nje automjet me I madh.Ne gjendje shum te mire.Posedon dhe klimen.eshte I ardhur nga Zvicrra.Eshte shum praktik dhe shum ekonomik.1.4 benzin

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39