shitje te baneses

Publikuar: Nëntor 8, 2015 1:41 pm | Nga: tahir | Çmimi: 53500 | Tel.: 0032479712317( viber)

shitje te baneses shitje te baneses shitje te baneses shitje te baneses

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shes banese eshte ndertim i ri nga F&A inxhinieringu dhe ka pamje në jug-lindje. Ka një dhomë të madhe të dites me kuzhinë, një dhomë të fjetjes, banje dhe terasë .Eshte e mobiluar dhe gjendet ne katin e pestë.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39