shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.

Publikuar: Qershor 13, 2018 7:41 am | Nga: Rulis | Çmimi: 4800 | Tel.: 654670981

shofer, dado, kuzhinier dhe infermiere të nevojshme urgjentisht në shtëpinë tonë.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

 
Ne jemi një familje e bukur që aktualisht kërkon shërbimet e shërbëtorëve të shtëpisë në shtëpinë tonë për t’u kujdesur për fëmijët e mi të madh dhe babanë tim që kanë diabet të tipit 2.
ne kemi nevojë urgjente për punëtorët e mëposhtëm
AU PAIR
dado
kujdestar
portier shtëpie
shofer
infermiere
SHEF
rojë
pastruese
njeriu i oborrit
mekanik
Shënim para se të kontaktoni: Kjo punë ndodhet jashtë vendit
kontrata: me orar të plotë
Paga: Mirë
Meshkujt dhe femrat kanë të drejtë
Aplikuesi i besueshëm duhet të aplikojë me rimarrje të plotë për rishikim, vetëm aplikantët e interesuar të gatshëm për të udhëtuar me një pasaportë të vlefshme duhet të kontaktojnë.
Të fala
Ines

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39