shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme

Publikuar: Shkurt 8, 2017 11:04 am | Nga: suzannecruz23 | Çmimi: 4600

shofer, roje të sigurisë, kuzhinier dhe dado nevojshme

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

jemi duke kërkuar për një person shumë të veçantë për të na ndihmuar duke filluar menjëherë
me familjen tonë të Rinj e 2 fëmijë, një djalë dhe një vajzë duhet Au Pair / Dado
ndihmë shtëpi
shofer
NURSE
SHEF
rojë
pastruese
njeriu oborr
mekanik
Vini re para se të kontaktoni: Kjo punë është e vendosur jashtë vendit
Kandidati dhe i besueshëm duhet të zbatohet me të rinisë të plotë

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39