Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.

Publikuar: Mars 6, 2018 2:51 pm | Nga: Ines | Çmimi: 4800 | Tel.: 65490835

Shoferi, kuzhinier, shtepi dhe dado nevojitet sapo.

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Një shtëpi shumë e zënë me tre fëmijë po kërkon një Cook, Driver, Househelp dhe një Dado me përvojë, me një personalitet të butë dhe të ngrohtë. aplikantët do të jenë përgjegjës për të gjitha detyrat e kujdesit për fëmijët dhe çerdhet, planifikimin e vakteve, aktivitetet e përditshme dhe programet shkollore. Ky është një rol shumë i zënë, kështu që ju duhet të jeni në gjendje të përdorni iniciativën tuaj dhe të jeni proaktiv. Do të përfshihen edhe udhëtime të gjera, sidomos gjatë pushimeve shkollore.

Ne kemi një kopsht të madh për shumë hapësirë ​​për shumë lojëra dhe aktivitete të lira. Djali i vogël pëlqen të luajë butë. Një shofer është thelbësor, dhe një makinë do të sigurohet për përdorim në detyrë. Ky rol është 4 ditë në javë dhe familja është fleksibël në cilën ditë këto janë. Orët janë 7: 00-18: 00.

Përvoja minimale për këtë punë: 1 vjet

Trajnimi dhe Kualifikimet e nevojshme për këtë punë: Kualifikimet për përkujdesjen e fëmijëve

Me kohë të plotë, të përhershme

Strehim të ndara me dhomën e vet, banjo dhe kuzhinë

Paga 800-1000 në javë

Orë: 07:00 – 18:00

Vendi i Punës: jashtë vendit

ngarje: Një makinë do të ofrohet për përdorim në detyrë.

Aplikantët e interesuar duhet të dërgojnë CV-në e tyre për shqyrtim

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39