Shpalljet për Automjete
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000PjesëDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Minibusi
$4000TjetërMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.MiniBusi Karasan 3 dyer 19 ulse 2 pare goma ver -dimer gjendja ne rregull
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000TjetërDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000PjesëDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Punësim në Gjermani për Infermier/e
Punësim në Gjermani për Infermier/e
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne aktualisht po kërkojmë urgjentisht 450 infermier/e për të punuar në Gjermani. Nëse jeni të...
Shes kombi Tdi opel 2.5
$2750AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombi Opel TDI 2.5 Mund te perdoret per ngarkim per transport etj.. Eshte shume i ruajtur Per...
SHES KERRIN AUDI, 1850 EURO
$1850Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES KERRIN AUDI 80, VITI I PARA I REGJISTRIMIT \\\’89, NGJYRE E KUQE.
Diagnozë dhe pastrim i vetures
Diagnozë dhe pastrim i vetures
$59TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Të nderuar klientëm ju ofrojmë një shërbim të ri nga Franca si distributor ekskluziv në Ballkan dhe...
Diagnozë dhe pastrim i vetures
Diagnozë dhe pastrim i vetures
$59TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Të nderuar klientëm ju ofrojmë një shërbim të ri nga Franca si distributor ekskluziv në Ballkan dhe...
Opel Astra G
Opel Astra G
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Astra 2.0 disel ,Ekotek, klima tronik,central,xenon , viti 31.12.2002.
skuter elektrik
skuter elektrik
$350MotoçikletaFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.skuter elektrik pa perdor 044975454
Transport Kosov Zvicër Kosove
KamionëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kamer Transport Transport Mallra Zvicër > Kosovë > Zvicër > Shqipri me çmime te arsyeshme,...
Shitet Vetura Hyundai Tucson
Shitet Vetura Hyundai Tucson
$5500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e...
Mercedes c220
Mercedes c220
$22000Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetura është në gjendje të rregullt. Ka regjistrim deri më: 06/2018 Viti i parë i regjistrimit...
kia k 2500
$3000Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kia k 2500 tel 049254074
Urgjent shitet vetura!
Urgjent shitet vetura!
$5300Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Opel ASTRA H, viti i prodhimit 2006 , me kubikazhe 1.9 TDH, 170PS. Vetura eshte sjell nga Zvicra e...
Shes Golf 3 Kabriolet
Shes Golf 3 Kabriolet
$2600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 3 Kabriolet, dizel , TDI , vitit 1995 , i regjistruar deri me 02.08.2018 ,veture me 2 dyer ,...
Shes opel corsa 2006 benzin
$1000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes opel corsa 2006 bënin 1.4 ekonomik Makina ka kontrollin teknik në Zvicër në prill të këtij viti...