Shpalljet për Kamionë

shes Kamionin SKANIA

shes Kamionin SKANIA

KamionëPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamionin skania eshte me kulic kyper per me shum informata mund te kontaktoni ne numer...

mercedes 308

KamionëGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamioneten mercedes 308 viti i prodhimit 1980 qmimi sipas marrveshjes

shes Kamionin SKANIA siq pse shifni ne foto

shes Kamionin SKANIA siq pse shifni ne foto

KamionëPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamioni SKANI Kyper me kulic 2 osovinq kyperk

Fiat Ducato 2.0 B

Fiat Ducato 2.0 B

€2500KamionëPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Automjeti është në gjendje shum të mirë teknike, i servisuar në zvicërr, i doganuar dhe i...

Volkswagen T2 – Special

Volkswagen T2 – Special

€2900KamionëPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Një VW T2 të veqantë që në Kosovë nuk gjindet! Verzion Special me bartje të lejuar max. 1.1...

NISSAN VANETTE 2.3D Cargo

NISSAN VANETTE 2.3D Cargo

€4500KamionëPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nissan Vanette Cargo Transporter me 2 Ulëse. I ka 2 dyer shibera anash (djathtas edhe...