Shpalljet për Automjete
Golf 5  1.9 TDI GOAL 2006
Golf 5 1.9 TDI GOAL 2006
$13900Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e tipit VW golf 5 1.9 TDI Goal , viti 2006 ngjyr Hiri metalik, e sa po doganuar dhe...
Shes motorin YAMHA  FZR  750cm
Shes motorin YAMHA FZR 750cm
$3200MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shes motorin YAMAHA FZR 750cm km23000 VITI 1996 ne xhendje te mi shpejcija maximale 260km or per info...
shes golf iv tdi karavan 2004
$6500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1shitet golf iv 2004 karavan i posa ardhur nga gjermanija fuul electronik,6500.me targa gjermanis. 2.shitet...
shes renault 19
shes renault 19
$1900Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes renault 19 viti i prodhimit 1991, motori i vetures eshte i viti 1996, diesel 1.9 ne gjendje te mir.....
opel corza
opel corza
$2600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opell corzen 1.6 benzin 2 airbega gjamat elektronik me alarm fellne radija ch etj.. e shini edhe...
shes kombin OPEL MOVANO 2.8 DTI VITI I PODHIMIT 2001
shes kombin OPEL MOVANO 2.8 DTI VITI I PODHIMIT 2001
$8000Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.komi osht shum i mir osht ne targa te gjermonis ka klim airbeg abes osht centrall shum i mir osht transport...
SHES OPEL CORSA 2006
SHES OPEL CORSA 2006
$6000AutomjetePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VETURA ESHTE ABSOLUT E RE DHE SHUM EKONOMIKE 1.O 12.VALVE VETEM 50000 KILOMETRA REALE
shes opel astra 1.7 dizel
$1200AutomjeteBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura eshte ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1996 karavan ne targa te huaja(CH)
c5 3.0 v6  209cv  153,000kmme vle
c5 3.0 v6 209cv 153,000kmme vle
$5800Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.model 2004 klim automatik,likure me xemje gzeno topamat radar i parrkingit gps alarmed tiptronik dhe shume...
c5 3.0 v6  209cv
c5 3.0 v6 209cv
$5800Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.c5 viti 2004 te gjitha opcjonet
Shes Mercedes 124 200 dizell viti prodhimit 89 ngjyr e bardh me 1 vit rexhistrim ne gjendje te mir teknike
$2500Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetura eshte ne gjendje te mir teknike rexhistrimi i ka skaduar per informata shtes na kontaktoni ne numrat...
polo vitit 1992 gati 1993 1.4 benzin ngjyr bardh shum e rujtne
polo vitit 1992 gati 1993 1.4 benzin ngjyr bardh shum e rujtne
$1900Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.polo benzin 1.4 vitit 1992 goma te reja m+s ngjyr bardh ka shum pak kilometrazh 67000 mi tkalume bej ndrim...
Kamion Mercedes Benz Actros 1831
Kamion Mercedes Benz Actros 1831
KamionëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.tet Kamioni Mercedes-Benz Actros 1831 Modeli 950,03 ngjyr Hiri , 2 Dyer , 2ulse , Pesha e lejuar bartse...
Eskavator Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50
Eskavator Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50
TjetërTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eskavator me Goma i perdorur marka Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50 KW , ulse 1 ngjyra e Kalter Viti I...
blej skuter ose motorr me qmim 200 euro
MotoçikletaDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. te jete ne gjendje te rregullt te hargjoje pak te jete mundsisht i kalter edhe tjer pranohen i perdorur...
blej skuter me qmim
MotoçikletaDrenas
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i kalter jo i madh ne gjendje te rregullt
audi 100
$1800Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.audi 100 viti i prodhimit 1987 kubikazha 2.2 benzi-plin ka senzor
SHITET FURGON FIAT DUCATO
SHITET FURGON FIAT DUCATO
KamionëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET FURGON FIAT DUCATO, viti i prodhimit 1990, i mbyllur me peshe mbajtese 3000kg ngjyra e bardhe kambjo...
SHITET AUTOVETURE FIAT MAREA JTD
$1000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Karburanti: Diezel Ngjyra…..: gri metalizato Kamjo……: manual Ftohja…..: Klima Fuqia...
SHITET KARROATREC FIAT 160
SHITET KARROATREC FIAT 160
$7000KamionëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET KARROATREC FIAT 160 me tre akse, DIESEL gjatesia e karrocerise 8 m pajisur me vinç hidraulik me...