Shpalljet për Automjete
SHES MAZDA DEMIO 1.3 BEZINE VITI 99
$3800Vetura në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES MAZDA DEMIO 99, 1.3 BENZINE 16V DISQE ALUMINI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER, E VOGEL DHE...
shes veturen
shes veturen
$5500Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.opell astra 1.7td ngjedje te mir teknike dhe optike ,ekonomik ne 100km 5l jasht qyteti kurse brenda 7l
SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI
SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI
$7200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI – SPORT LINE EXTRA , viti 2002 i regjistruar n KS me te gjitha t...
ROVER 25 Shitet VETURA 2002
ROVER 25 Shitet VETURA 2002
$4650Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ROVER 25 Diesel , viti i prodhimit 2002, vetura ka te paguar doganen, kontrollin teknik,...
opell corza
opell corza
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht opell corzen 1.6 EFI benzin shum ashte e mire krejte sporte ka muzik me te gjitha KS edhe...
BMW 520
BMW 520
AutomjeteMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes BMW 520/H, Ka klimë, Lëkur ekstra të BMW-së të vitit 1997, Kariget me nxemje, po ashtu lëvizja e...
Fiat Ducato – volitshem
Fiat Ducato – volitshem
AutomjeteMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kombi me nje qmim te volitshem: Fiat Ducato 2.5 Dizell viti i prodhimit 1997, tash ka ardh nga...
VOLVO 480 ES
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VITI 1986 ngjyr hiri me dokumentet e rregullt pa regjistrim.
shes veturen ford escord 1.8
shes veturen ford escord 1.8
$900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen ford eskord 1.8 viti 1995 me klim 5dyr
Mercedes c180 1.8
Mercedes c180 1.8
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte me pes dyer ngjyr te hirit benzin vetura eshte ne gjendje shum te rregullt eshte ne pritje te...
opel kadet sport
$1300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel kadet 1.4 viti 1990 ne gjendje regult felna abs hidraolik gjamat elektronik mbylje...
Shes Peugot 205 ne Gjendje te Rregullt regjistrim edhe 1-vit ju Mirpresum ..
Shes Peugot 205 ne Gjendje te Rregullt regjistrim edhe 1-vit ju Mirpresum ..
$1000Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kam nje Peugot shum e mire ne gjendje te mire nuk harrgjon hiq krejt ne rregull regjistrim edhe 1 vit ka ju...
VW Golf II 1.6 Dizell
VW Golf II 1.6 Dizell
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW Golf II, 1.6 Dizell, viti prodhimit 1985, 5 dyer plus shiber, alarm me brava qendrore. ( 044-160525 )
shes veturen seat toledo 2.0 benxin dhe plin
shes veturen seat toledo 2.0 benxin dhe plin
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen seat toledo benxin plin 2.0 gt i regjistruas ks regjistrim deri mujin e 11 2010: ka abs...
shes vw buben dhe opell kadett
shes vw buben dhe opell kadett
$2600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.buba o e vitit 1975 kurse kadeti 1977 dyt jon gjendje tregullt dyt jon ks dyve ju ak skadu regjistrimi boj...
OPEL VECTRA 2.0 CC 91
OPEL VECTRA 2.0 CC 91
$135Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES VECTREN 2.0CC V. I .P 91 NGJYRA E BARDH NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE VIZUELE,KS I SKADUAR ESHT I MIR...
opel kadet
$850Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.opel kadet shes viti 1987
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
$19800Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05 NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4...
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
$6300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998 OPELL FRONTERA 2500 cc TDS 4X4...
Shes Skuter Aprilia Sr50r i doganuar viti prodhimit 2008
Shes Skuter Aprilia Sr50r i doganuar viti prodhimit 2008
$1500MotoçikletaFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ne gjendje rregullt 044677227