Shpalljet për Automjete
2009 BMW X5 35d
2009 BMW X5 35d
$49000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 2009 BMW X5 35d nga U.S.A per me shume info kontakto 044-870-200 ose ne Prishtine Ulpian te Butiku...
opel kadet
opel kadet
$1100Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opell kadetin ne gjendje shum te mire 1.5 turbo dizelle interkuller i regjistruar KS [I skaduar ]
shes makinen
shes makinen
$3.100Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit...
shes makinen
shes makinen
$3.100AutomjeteVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit...
opel kadet
opel kadet
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel kadetin turbodizell interkuller viti 1989 mgjyre te kuqe ne gjendje shum te mire i regjistruar KS...
Shes Ford Eskort Pikapo
$1450Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Ford Eskort Pikapo per cmim 1450 euro. Viti i prodhiomit eshte 1997. Eshte Dizel. ka Airbag, edhe...
Shes Touareg
Shes Touareg
$00AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Touareg 2.5 eshte full extra viti 2004 kilometrat 80000mi eshte ne gjendje shum te mir ka karrikat me...
makineri tehnopak skopje
makineri tehnopak skopje
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Prodhim të: -maqinave automatike për paketim; -maqinave për dozimin e mjaltit, gjemit,...
shes veturen
shes veturen
$5500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen te markes opell astra 1.7diesel shum ne gjendje te mir dhe ekonomik 5l.ne 100km me te gjitha...
shitet  benc 250  te vitit 1989
shitet benc 250 te vitit 1989
$4000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BENC 250 I VITIT 1989 NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE ,DOKUMENTA TE RREGULLTA ME TARGA TR….. L TAKSA TE...
Shes Rimorkio ftohes per Maune (shleper)
Shes Rimorkio ftohes per Maune (shleper)
KamionëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne gjendje te rregullt.
Peugeot 206 1.9 HDI Diesel 2000
$5000AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Peugeot 1.9 HDI viti i prodimit 2000 ngjyre e bardh 2/3dyer eshte ne gjendje te...
opel corsa
opel corsa
$950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura eshte ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1986 , 1.2 benzin
shes Audi 80
$1500Vetura në ShitjeShtime
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Audi 80 ngjyre te zeze me tabela te huaja cmimi 1500 euro dhe sipas marreveshjes. Ne gjendje perfekte...
shes kamionin tivpit volvo 16
KamionëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.asht i rujtun mir i doganuar fare nuk asht i regjistruar me ks me klim dhe pumpen per kran vet shkarkus me...
shes skoda felicia 1.3 mpi viti 2000 e bardhe 38800km te kaluara
$1000Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.hes skoda felicia 1.3 mpi viti 2000 e bardhe 38800km te kaluara per pjese
shes reno espace 2.0 viti 90 hiri per pjese
$800Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes reno espace 2.0 viti 90 hiri per pjese
shes reno espace 2.0 viti 87 e kalter per pjese
$600Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes reno espace 2.0 viti 87 e kalter per pjese
Shes Ford Eskort Pikapo
$1600Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Ford Eskort Pikapo per cmim mjafte te voltishem. Viti i prodhiomit eshte 1997. Eshte Dizel. ka Airbag,...
Kombi Volkswagen T4 2.5 dizell viti:1997
Kombi Volkswagen T4 2.5 dizell viti:1997
$4500Vetura në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombi Volkswagen T4 2.5 diesel viti i prodhimit 1997. I sa po ardhur nga belgjika, servisin e ka te...