Shpalljet për Automjete
Shes nissan altima. viti i prodhimit 2006, 2.5 benxins automatik  i pa doganuar
Shes nissan altima. viti i prodhimit 2006, 2.5 benxins automatik i pa doganuar
$10.000Vetura në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet nissan altima. viti i prodhimit 2006, 2.5 benxins automatik i pa doganuar. ne gjendje te rregullt i...
opel astra 2001
opel astra 2001
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ose ndrroj Opel Astra 2001 1.6 B (EcoTech) Automatik, i regjistruar KS DERI ME 12.2010 , ngjyrë hiri...
Mercedes 180C kals benzin+plin
Mercedes 180C kals benzin+plin
$5500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedes 180C kals shum ne xhendje te regullet esht benzin +plin esht shum ne gjendej te regullet...
Shes Peugeot 307 urgjenitsht
$7000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes peugeot 307, viti 2001 klimatronic, sensora per drita dhe fshesa
motorr
motorr
$1900MotoçikletaPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes motorrin Ymaha XJ 750 esht i ardhur nga zvicrra para 1 vjeteve esht i rigjistruar me ks esht ne...
Golf 2 dizel
$1100Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf 2 dizel Ks regjistrimi i skaduar
Shes GOLF IV 1.9 TDI EDITION
Shes GOLF IV 1.9 TDI EDITION
$6750Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes VW Golf IV 1.9 TDI Edition, i doganuar (për herë të parë para 4 muajsh), ngjyrë të kuqe....
Shes Grand Skuter Mondial 150 kubik shum i mir
Shes Grand Skuter Mondial 150 kubik shum i mir
$650MotoçikletaMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes grand skuter mondial shum i mir ekam vozit 2 vera osht si iri shum ekam rujt me to vin dhe 2 kaciga...
Shes Polo 1.4 TDI (DI – te kuqe)-00
Shes Polo 1.4 TDI (DI – te kuqe)-00
$6100AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Polo, 5 dyer Full extra
shes audi sport
shes audi sport
Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes audi sport per mah shum informata kontaktoni ne tel
embelsir BAKLLAVA
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BEJM BAKLLAVA ME POROSI ,QMIMI SIPAS MARVESHJES ,044908483
Kurs per art figurativ
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kurs per pikture dhe vizatim per te gjitha grupmoshat. www.meritajaha.com
Shes Kamion IVECO I MBYLLUR
Shes Kamion IVECO I MBYLLUR
$6200KamionëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamion ,i mbyllur,i pershtatshum per bartjen e mobileve,i sapoardhur nga gjermanija,i doganuar,77,000...
Shes veturen Fiat Doblo
Shes veturen Fiat Doblo
Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen Fiat Doblo Viti i prodhimit 2003. 1300 kubik I regjistruar KS per 5 vetë te kaluara 87`000km
benz c220 cupe cdi
$9000Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.me targa te huja dogana e paguar automatik likur etj 158000 km suahrek
Volkswagen T4
Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kombi i mshelen me dy ulse eshte me tabela te gjermanis viti i prodhimit 1999 disel 1.9 TDi ngjyr te...
Mercedes Benz Sport-coupe compresor
Mercedes Benz Sport-coupe compresor
$11.500Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Posedon : ABS,ESP,Klima , sensor te shiut , Automatik-tiptronik, 8xAirbag, etj…
Shes GOLF IV 1.9 TDI EDITION
Shes GOLF IV 1.9 TDI EDITION
$6750AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes VW Golf IV 1.9 TDI Edition,Full Ekstra, i doganuar dhe regjistruar ne KS(për herë të parë para 4...
Opell  Astra
Opell Astra
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel astra 1.7 dizelle ngyre te kaltert viti 1994 ka regjistrim edhe 8 muj ne gjendje shum te mire
Shes kombin mercedes ose jepi me pune
Shes kombin mercedes ose jepi me pune
$4200AutomjeteBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes(ose e jepi me pune) kombin mercedes sprinter 212, viti i prodhimit 1995, me 5 ulëse. Kombi ka 2800...