Shpalljet për Automjete
rimorkio kipper langendorf
rimorkio kipper langendorf
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes rimorkin kipper langendorf 3 aks me jastik nje aks i ngrihet lart e doganuar v.p.1992 22cubik sistem...
rimorkio kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim.k.teknike
rimorkio kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim.k.teknike
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes rimorkin kipper kassbahrer v.p.1991 e doganuar homologim 3 aks me jastik nje ask i ngrihet lart gomat...
shes scanin 144 460 ps
shes scanin 144 460 ps
$000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes scanin 144 460 ps v.p.1998 rotarder intarder tempomat klim webasto ne gjendte te mir teknike e doganuar
shes MAN 19.414 v.p.25.12.1999 rimorkio kipper langendorf
shes MAN 19.414 v.p.25.12.1999 rimorkio kipper langendorf
$0000KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes man 19.414 v.p. 25.12.1999.regjistrim i par ne ks,rotarder,intarder,tempomat,klim,vebasto,karriga me...
Aprilla RS 125 – 97
Aprilla RS 125 – 97
$1600MotoçikletaGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Aprilla RS 125 viti i prodhimit:1997 i regjistruar në KS ka regjistrim deri në fund të qershorit...
shes passat 2002 10.000 euro
shes passat 2002 10.000 euro
$10.000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.passat 1.9 tdi regjistrimi i par 4 dyer 5 ulse me ngjyr te kalter
Shes veturen Lupo 1.0benzin
$3700AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.viti 1999..me regjistrim(cmimi i diskutueshem)
Shes OPEL ZAFIRA 2.0 DTI
Shes OPEL ZAFIRA 2.0 DTI
$8000Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Vetura OPEL ZAFIRA ka ngjyrë të hintë , ka pes pal dyer ka 7 karrige . Dhe ka 173.000 km të kaluara ....
shes Kamionin SKANIA
shes Kamionin SKANIA
KamionëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamionin skania eshte me kulic kyper per me shum informata mund te kontaktoni ne numer os eemail
chrysler
chrysler
Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes chrysler voyager LE VITI I PRODHIMIT 1994 .AIR BAG.KLIM.ABS ME DY ULSE .TRANSPORTER
peugot 205
peugot 205
Vetura në ShitjeKaçanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura shitt n gjndje t mir shihet ne fot per ma shum skam qka m fol…
Mercedes Benz ML350
Mercedes Benz ML350
$31000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mercedes Benz ML350 – 80000km – naviDVD – lekure – full ekstra – ne gjendje...
Shes Pasat 1.8
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen Pasat 1.8 benz. ,viti i prodhimit 1990,5 dyer,ngjyra e kuqe. Vetura eshte ne gjendje te mire...
Auto-Servisi UNI-AUTO
Auto-Servisi UNI-AUTO
PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Auto-Servisi UNI-AUTO. Bejme servisimin e veturave: Opel, VW, Audi, Fiat. Servisi yne gjindet afer...
Golf 2 diesel 1.6
Golf 2 diesel 1.6
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1 par dyer ngjyr te kuqe viti 1986 ne gjendje shum te rregullt regjistrim deri me 19 mars 2010 e-mail per...
Mercedes E220 CDI
Mercedes E220 CDI
$15500Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-Mercedes, E 220, CDI, Avantgarde, Automatik – Tiptronik, Viti i prodhimit 07.2006 etj. Per me shume...
Mercedes E220cdi
Mercedes E220cdi
$10000Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mercedes E220cdi Avantgarde, full opcion, rryp, tip-tronik, tempomat, pasqyre dhe dritare elektrike,...
Golf V 1.9 TDI  09-2008     22K klm
Golf V 1.9 TDI 09-2008 22K klm
AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf V, viti i prodhimit 09-2008, 22k klm. Ka dy pare goma, MAK fellne 16inch, per vere si dhe goma te...
Shes Opel Omega 2.0 /1996
Shes Opel Omega 2.0 /1996
$1200Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Opel Omega… Viti 1996 karavan sa po i ardhur nga Gjermania…. ka, Klim, Airbag, Radio CD, i...
opel calibra
$2700Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel calibra te vitit 1992 2.0 sfi me 10 muaj regjistrim ka klim gas sistem te ri abs alar...