Shpalljet për Automjete
Mercedes 230 E benz+gas
Mercedes 230 E benz+gas
$1600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes 123, 230 E, benzin + gas. ne gjendje te mire teknike, xhamat e pare elektronik, fellne me...
Golf V TDI 1.9 Viti i prodhimit 09/2008
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf V, viti i prodhimit 09/2008 , ngjyra e Zez, Km 22K. Shitet me fellne me goma te veres si dhe...
Shes Opel Omega 2.0 /1996
Shes Opel Omega 2.0 /1996
$1200Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shess Opel Omega sa po e ardhur nga gjermania ka Klim, abs. eco 4 gomat e reja. ka 136000 te kaluara esht...
Shes Golf 2 1.6 TD 1992 2400 E
$2400Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 2 1.6 TD 1992 2400 E Per me shume informata me kontaktoni te dieleve ne 044 903 028
shes golf 2
shes golf 2
$2600Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. shes golf 2 disel 1.6 me fellne alumin 14 , centrall ,alarm,gjama color , mirmbajtja e servisit ne...
Jakne per Motorra
$110TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesh Jaknen e Motorrave Te Importuar nga Gjermania. ngjure e Kuqe ne te Zeze.
mercedes 308
KamionëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamioneten mercedes 308 viti i prodhimit 1980 qmimi sipas marrveshjes
LANDROVER  FREELANDER  TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
$12000Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/I KALTER MANUEL/4 x 4 /2L DISEL BMW MOTOR/7 LITRA DISEL NE 100 KM...
SMART  ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
$8950.00Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) 2003/MOTOR I MERCEDESIT 0.7L/ 4 LITRA NE 100KM/FULL...
shes Kamionin SKANIA siq pse shifni ne foto
shes Kamionin SKANIA siq pse shifni ne foto
KamionëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamioni SKANI Kyper me kulic 2 osovinq kyperk
Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1996 me tabela LE (Serbis)
$3600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1993 me tabela LE (te Leskovcit _Serbise). Eshte importuar ne Kosove...
Fiat Ducato 2.0 B
Fiat Ducato 2.0 B
$2500KamionëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Automjeti është në gjendje shum të mirë teknike, i servisuar në zvicërr, i doganuar dhe i...
Volkswagen T2 – Special
Volkswagen T2 – Special
$2900KamionëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Një VW T2 të veqantë që në Kosovë nuk gjindet! Verzion Special me bartje të lejuar max. 1.1 Ton...
NISSAN VANETTE 2.3D Cargo
NISSAN VANETTE 2.3D Cargo
$4500KamionëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nissan Vanette Cargo Transporter me 2 Ulëse. I ka 2 dyer shibera anash (djathtas edhe majtas). 5...
isuzu
isuzu
$2800Vetura në ShitjeDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura esht ne gjendje te rregult i regjistruar ks ne menyr te rregullt motori 2.8 turbo dizel arsyja e...