Shpalljet për Automjete
Passat Diesel, clajmeruar
Passat Diesel, clajmeruar
$1100Vetura në ShitjePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Passat Diesel, clajmeruar, denim nuk ka. Kur jeni interesuar, mundeni me pa kerrin ngat Kliqines....
Dukati Monster Street 821
Dukati Monster Street 821
$6000MotoçikletaPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Dukati Monster Street 821 2015 – 2016 specifikimet Tipi i motorit :: Testastretta 11 ° L-Twin, 4...
Shitet VW Passat
Shitet VW Passat
$5400Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW Passat 2.0 dizel (2005)
Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire
Shitet Opel Zafira ne gjendje shume te mire
$2890Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Opel Zafiren. Viti i prodhimit: 2001, Dizel, 2.0 DTI. Pronari i njejte qe 6 vite. Servisimi i sapo kryer.
Fellne dhe goma për Opel Insignia
$700PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shiten fellnet bashk me goma nga brendi Tristar lloji Radial F105 me madhesi 245/35R20 –...
Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it
Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it
$99TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mundëson monitorim 24 orë online,alarm në rast vjedhjeje,ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e...
Shitet Golf 6
$10000AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Golf 6 TDI 2009, ngjyre te zeze.
Ford Galaxy
Ford Galaxy
$2800Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e prodhimit 2002 1.9 tdi (dy te kuqe),pa dogane.
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
Pegueto 308 1.6 HDI viti 2011 ME 72.000 KM 100%
$6500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.PEUGEOT 308 1.6 HDI 72.000 KM te garantura 100% 75PS*NGJYRA E ZEZË METALIKE *DRITA TË MJEGLLES*VETURA...
Pjes per Vetura nga Gjermania
Pjes per Vetura nga Gjermania
PjesëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Pjes te te gjitha llojeve te veturave , p.sh Bmw , Mercedes , Volfswagen , Nisan , Toyota etj etj ....
Shitet RENAULT LAGUNA
Shitet RENAULT LAGUNA
$2400Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Renault Laguna me regjistrim 8 muaj. Makina eshte super ekonomike me hargjime super minimale. 1.9...
Shitet RENAULT LAGUNA
Shitet RENAULT LAGUNA
$2400Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Renault Laguna me regjistrim 8 muaj. Makina eshte super ekonomike me hargjime super minimale. 1.9...
Renault Clio
Renault Clio
$2600Vetura në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault Clio, Diesel 1.9 TDI, Ngjyra:Kuqe e mbyllët, 4 Dyer, I ruajtur brenda, jasht , 4 Goma t reja t...
Shes makinen  Peugeot 607 HDI
Shes makinen Peugeot 607 HDI
Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Peugeot 607 HDI 2.2 l me te gjitha opcionet , si navigacion, karriga te lekures e shum te...
Shitet VW Lupo
Shitet VW Lupo
$1500Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes urgjent VW Luppo ne gjendje shum te mire I blere personalisht per veti.Eshte shum I ruajtur mirpo une...
2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet
2011 FIAT CARGO DOBLO 1.3 MultiJet
$5500Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Viti i prodhimit: 2011 Modeli: Fiat Cargo Doblo Diesel, Manual (5 marsha) Motor: 1.3 (multijet) Komsumi:...
AUDI A4 1.9 TDI  130 KF
AUDI A4 1.9 TDI 130 KF
$4300AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makine e mbajtur ne Itali ne menyre perfekte. Serviset dhe Km jane te certifikuara nga firma e audit me...
Peugeot 607 Hdi
Peugeot 607 Hdi
$6000AutomjeteLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Peugeot 607 Hdi me pothuaj se gjitha opcionet sa i perket klases luksosze. Makina eshte e Pisa...
Shitet Vetura Ford Focus1.6 16V Viti2000  Pa Dogan Top
Shitet Vetura Ford Focus1.6 16V Viti2000 Pa Dogan Top
$1250Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Vetura Ford Focus 1.6 16v Viti 2000 Pa Dogan Vetura Gjithaqka Fabrikisht e Ardhur nga Zvicra Me...
bmw 530
bmw 530
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– BMW 530 – MOTORI 3.0 – 225 PS – AUTOMATIK TIPTRONIK – 6+1SHPEJTESI +...