Shpalljet për Automjete
URGJENT E SHESH GOLF 4 2100EURO
$2100Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES GOLF 4 URGJENT QMIMI 2100 EURO SKA ASNJE DEFEKT PERVEQ QE ESHT PA REGJISTRIM ESHTE I VITIT 2006...
OPEL CORSA 1.2 – 2006
OPEL CORSA 1.2 – 2006
$4200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– OPEL CORSA – MOTORI 1.2 TWIN PORT – VITI I PRODHIMIT 2006 – MANUEL 5+1 SHPEJTESI...
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI – 2008
OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI – 2008
$5900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– OPEL ZAFIRA – MOTORI 1.9 CDTI – ECO TECH ME ZINGJIR – VITI I PRODHIMIT 2008...
Opel Kadett 1.3– Regj 05-10-2016
Opel Kadett 1.3– Regj 05-10-2016
$770Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Gjdo gje ne rregull shpenzime minimale regjistim deri ne muajin 10-2016
Benz
AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj Merzedes 190 2.5 16v.Benzin ne gjendje te mir.
Mercedes A140
Mercedes A140
$1900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedes A 140 sa po ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfek Posedon Klim Pasqyre dhe xhama...
Shes VW Golf 4 IV. 1.9 TDI I e kuqe. 2001. 11 muaj regjistrim
Shes VW Golf 4 IV. 1.9 TDI I e kuqe. 2001. 11 muaj regjistrim
$3500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes VW Golf 4 1.9TDI I e kuqe , Viti 2001, Manual , Diesel, Vetura ka 11 muaj regjistrim. Cmimi 3500...
seat ibiza 1.8 fr 2004
seat ibiza 1.8 fr 2004
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.seat ibiza 1.8 fr 2004 125 000 km e mbajtur shum mire sportive nuk harxhon shum , me letra shqiptare shitet...
shes kamioncine 3500c ,vitit 2005
$3500AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kamioncine OPEL 3500 VITIT 2005 jo vetshkarkuse pa letra cmimi i traitushem? qyteti durres kavaje
Kerkojm punetore femra per reklamim te produketve kozmetike
$200TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm punetore femra per reklamim te produketve kozmetike
Volkswagen Caddy 1.9 TDI
Volkswagen Caddy 1.9 TDI
$4200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Volkswagen Caddy Pick Up 1.9 TDI diesel. Eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir. Regjistrimi deri ne...
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ford fiesta 1.2 16V , Ka klim, benzinz. 190.000 kalume. Kerri zvicran eshte ne gjendje te rregullt.
Pjes per Vetura nga Gjermania
Pjes per Vetura nga Gjermania
PjesëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Pjes te te gjitha llojeve te veturave , p.sh Bmw , Mercedes , Volfswagen , Nisan , Toyota etj etj ....
LA
LA
AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes furgonin ford transit 125 t 350 ne gjendje te rregullt 95 000 km te kaluara i sa po ardhur nga zvicra
transport zvicer kosove
$700AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejm transport zvicer kosove me tabela te rregullta nuk bejm transport me kamion per 24ore vetura mrrin ne...
Shes zetor deutz
KamionëAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet me plug dhe karroce esht d7206 ne gjendje te mjaftueshme
SHES MOTOR SUZUKI GSXR750
SHES MOTOR SUZUKI GSXR750
MotoçikletaGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET SUZUKI GSXR750 VITI PRODHIMIT 2005. KM 20.000 ME TABELA TE ZVICRES.
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM
SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM
$40000TjetërAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA LETRAT LICENCE...
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML 270 CDI
$8300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedesin Me gjitha opsionet Servisat te Mercedesi GPS Klim DVD Gumat e dimrit goodyer te reja Guma...
Shes motorrin YAMAHA YZF – R1
Shes motorrin YAMAHA YZF – R1
MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes motorrin YAMAHA YZF – R1 rn 22, viti i prodhimit: 20.03.2014, 1000 kubik, PS:190, km:3100 Çmimi...