Shpalljet për Automjete
Ford focus 1.8 tddi
Ford focus 1.8 tddi
$2000Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ford focus 1.8 tddi ne gjendje te rregullt i pa doganuar.*(Gjermania)
Renault Vel Satis
Renault Vel Satis
$2800Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault Vel Satis 2.2 dci ne gjendje te rregullt i pa doganuar.*(Gjermania)
CITROEN C4
CITROEN C4
$6800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– CITROEN C4 – MOTORI 1.6 HDI – VITI I PRODHIMIT 2011 – ABS NE 4 RROTA –...
Golf 2 1.6
Golf 2 1.6
$1300Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Golf 2 1.6 benzine. viti 1987 Ne gjendje te rregullt teknike. Posedon regjistrim deri ne tetor 2016. Goma...
Set Riparimi për Elektro TIMON SERVO Motorit Fiat Punto
Set Riparimi për Elektro TIMON SERVO Motorit Fiat Punto
$15PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Set Riparimi për Elektro TIMON SERVO Motorit Fiat Punto 1999-2003 Seti permbanë 2 x Rele (Relais) 1 x...
Shes veturen Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005
Shes veturen Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e tipit Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005,cupe , klima automatike,dritare elektike,karrige...
Traktore Internacionale 633+Prokolice
Traktore Internacionale 633+Prokolice
AutomjeteDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ne Gjendje te Rregullt
SHES LAGUNEN -07
$6500AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ose nderoj reault laguna 2007, dizel, km 163000. Ne gjdndje shume te mire …
auto servis
auto servis
TjetërPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejm rrgullimin e te gjitha automjetev
Furra per  pjekjen e picav
Furra per pjekjen e picav
AutomjeteMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Punojm furra per pjekjen e picav. kingjav etj.
Kerkoj puntore per pastrimin e baneses 3 here ne jave-bregu i diellit
$12TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.mosha 35-40 vjeqe te jete familjare,jo duhanpirse
SHES YAMAHA GRIZLEY 550
SHES YAMAHA GRIZLEY 550
MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Marka yamaha tipi grizlly 550 IRS fuel inection 558 kv 4×4 viti i prodhimit 2015
BLejm vetura defekt,aksident ose qe nuk i perdorni
BLejm vetura defekt,aksident ose qe nuk i perdorni
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur frenim prej...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Kobanj Claas Consul
$11.200AutomjeteLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kombajen claas consul, makina vjen nga gjermania Este ne gjendje te rregullt, motrizim ka Parkinson...
Audi A6 TDI Klimatronik
Audi A6 TDI Klimatronik
$2950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen e tipit Audi A6 2.5 TDI Klimaautomatik. Sevisin e madhe komplet para 10 000 km dhe servisi i...
shes motorin per femije
shes motorin per femije
$110MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes motorin per femije me akumulator motori asht i blem ne warden 197 euro motori eshte shum pak i...
Makina Bujqsore
Makina Bujqsore
TjetërRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Kombaj per Sillazh per Miser dhe Bari, Kombaja posedon brihqi rezrv, orpune i kae 2600,esht e ardhur...