Shpalljet për Automjete
SHITET VW POLO
SHITET VW POLO
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW POLO motorr 1.9 nafte vit prodhimi nentor 1999 ngjyre blu disqe alumini 4dyer hargjon 4.5litra per 100...
Audi A6 2.0tdi
Audi A6 2.0tdi
$8200AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet audi a6 2.0tdi me 6 shpejtci ne gjendje shkelqyshme dhe ne regjistrim deri nfund gushtit 2015
Blejm vetura qe nuk i perdorni
Blejm vetura qe nuk i perdorni
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte me qmime te mira prej 500 deri...
AUTO Diagnostifikim
AUTO Diagnostifikim
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit Përshkrim i sendit: Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të automjeteve:...
Fustan nuserie
Fustan nuserie
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes fustanin e nuserise te ardhur nga Londra i veshur vetem 1 here ne cmim eshte i perfshire edhe...
Renault master 27 ulze
Renault master 27 ulze
$6900Vetura në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault master 27 ulze importuar nga zvicer edhe punon shum mire
Audi A3 S3 TDI 170 PS full  extraaaaa
Audi A3 S3 TDI 170 PS full extraaaaa
$5900Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes Audin A3 S3 TDI 170 PS e modifikuar extraaa e doganuar dhe regjistruar tel. 044/278-162 dhe ipko...
Extra Opel Corsa A/ 1.3 B
Extra Opel Corsa A/ 1.3 B
$00Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1.3 benizne me shpenzime minimale Vetura eshte e punuar extra mire ne karaseri dhe ne gjendje shume te mire...
Shitet Fiat Pikap 1.4 Dizel 1998 shum lir
Shitet Fiat Pikap 1.4 Dizel 1998 shum lir
$350Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes automjetin e punes te llojit pikap, i kompanis Fiat Regjistrim nuk ka, i ka skadu qe 10 muaj.
Shes kamion iveco eurocargo 7.5t viti i1999 km 220 .000 ne gjendie shum te mire
$8000KamionëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kamion iveco 7.5 t eurocargo ngjyra portokall kroceri fikse 5 marsha me dogumenta italiane toma te reja...
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ndrroj pikapo Peugeot Ranch ne kembim me shtylla ndertimi
Furgon 410-D
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Furgon 410-D ne gjendje shume te mire. 16+1 vende. Ngjyre gri metalizato. Me dokumenta te rregullta.
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
$100Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej nje Vetur 4 dyersh me keste mujore te jet mundesishte dizel ne gjendje te rregullt te ket regjistrim...
Transporter T3
$1000Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Transporter T3 1.7 Dizel. Ne gjendje shum te mire. Me dritare dhe 9 ulse, viti prodhimit 1986
Audi A6
$8500Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen A6 TDI 3.0 Quattro, ngjyra metalike, Limousin, me te gjitha opcionet. Makina eshte me tabela...
380
380
$35.999KamionëRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.DAF 380 vit prodhim 2010
Blej vetura Aksidentuara,me defekte,ose pa dogan .Viber
Blej vetura Aksidentuara,me defekte,ose pa dogan .Viber
$4500TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i PERDORNI ose qe jan te aksidentuara,me defekte Etj Dergo oferten ne...
VW Passat 4 motion
VW Passat 4 motion
$3.300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes passat 1.9 TDI 4×4, 130cv viti i prodhimit 2002 modeli karavan, ngjyr hiri metalik. Brenda esht...
Shes VW Golf 2 1.6
Shes VW Golf 2 1.6
$1350Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW GOLF 2 1.6 benzin, viti i prodhimit 1989 ,i reghistruar deri ne muajin e 6/2015, ngjyre e hirit...
Shes Furgonin/Kombin Volkswagen LT 40
$2300TjetërPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Furgoni bartes esht ne gjendje te rregullt me kapacitet motorri 2382cmkub , i ka 4 dyer dhe 2 ulëse ,...