Shpalljet për Automjete
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
$2700Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturën Opel Corsa 1.0 benzin të vitit 2004. Vetura është në gjendje shumë të mirë teknike....
SHESIM RIMORKIO PER VETURE
SHESIM RIMORKIO PER VETURE
$100PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RIMORKIO ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
Transport mallrash internacional
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Firma SABATINA SHPK INTERNACIONAL per transport… nderkombetar mallrash,ushqimore,frigoriferike,dhe te...
shes passat 1992 16v benzin
shes passat 1992 16v benzin
$600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.esht me tabela te ch
GOLF II
$1000Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf II, ne gjendje te rrgullt … me plin etj ..
Mercedes 250 Gd
Mercedes 250 Gd
$5800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Xhip Mercedes 250 Gd me rexhistrim deri 14.06.2014 . I blere nga Kfori Qendra 2007 Prishtine dhe i prodhuar...
Shes Urgjent Daewoo Matiz / Çmimi 1000 euro
Shes Urgjent Daewoo Matiz / Çmimi 1000 euro
$1000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Daewoo Matiz me çmim shumë të volitshëm për shkaqe urgjente. Makina është RKS dhe është në...
Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05
Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05
$9450Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI, Van, i regjistruar dhe ne gjendje teknike TOP, me te gjitha...
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Opel Vectra Benzin dhe Gas Viti prodhimit 1992 Regjistrimi ka date deri me 03.09.2014 Eshte ne gjendje te...
Skuter-Karroce- per Invalid
Skuter-Karroce- per Invalid
$1300MotoçikletaPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet karroca elektrike (Skuteri elektrik) ne gjendje shume te mire.. Eshte shume i lehte dhe shume i...
iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania
iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania
$13TjetërAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makina me Qera ne Tirane Shqiperi nga 13 Euro te iRent. Automjete te Reja me Siguracion te Plote, Km Pa...
fiat bravo
fiat bravo
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes fiAT bravo disel 1.9 jtd me klim elektronik gjomat pasqyret viti prodhimit 2000 afati rigjistrimit...
Shes Renault Laguna
Shes Renault Laguna
$2250Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes renaul laguna 1996 1 vit regjistrim me klim etj.
VW kamion, viti 1994
VW kamion, viti 1994
$2500KamionëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamion VW, viti 1994, i cregjistruar
shitet vetura Golf2
$700Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura ngjyre e kaltert metalike e sapolyer me karriga te lekures eshte benznsh me tre dyer viti i...
Zbritje në autoshkolla “XHIMI” Gjilan
Zbritje në autoshkolla “XHIMI” Gjilan
AutomjeteGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me rastin e festës së 7 dhe 8 Marsit, Autoshkolla Xhimi ju ofron zbritje të qmimit. Tek ne ofrohet një...
Shes golf 3-92 benzin
Shes golf 3-92 benzin
$1800Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Afati i regjistrimit deri 08.05.2014 ….. Ne gjendje te rregullt teknike…. 4 gomat e...
Kamionet Mercedes 307 Dizel,regjistrim deri nQershorë
Kamionet Mercedes 307 Dizel,regjistrim deri nQershorë
$2200KamionëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet kamioni mercedes 307 dizell,regjistrim ka deri n Qershorë,ne gjendje te rregullt teknike,me...
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
$9500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent Mercedes Vito CDI 111 viti 2007. Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania dhe ka liber...
Shitet furgon sprinter
Shitet furgon sprinter
AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet furgon sprinter I vitit 2005 ose edhe nderrohet . Furgoni eshte ne gjendje shum te mire.