Shpalljet për Automjete
kombi
kombi
Vetura në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kombi/viti i prodhimit 1987/disel 1.6/ 6 ulse/ 11 muaj regjistrim/ ngyre te bardhe/
isa elektronik
isa elektronik
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Isa Elektronik Elektro Instalues Bën instalimin e rrymes elektrike në: -Objekte banimi -Ndertesa...
Shes Fellnet 15 Me 4 vrima Gomat e mira
Shes Fellnet 15 Me 4 vrima Gomat e mira
$180AutomjetePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes felllnet e aluminit me krom me gjith goma Te veres gomat jan shuum te mira..045546688
Fiat punto
Fiat punto
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me Marrveshje fiat punto 1.2 benzin viti prodhimit 1995 ne gjendje t’rregull me traga sllovonis. I...
Shes Fiat Punto
Shes Fiat Punto
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Fiat Punto 1.2 benzins ne gjendje te rregult,regjistrim ka,eshte ne gjendje shum te mir per me shum...
fellne
fellne
PjesëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shum t mira jon siq po shihen ne foto
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012  PRIZREN
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012 PRIZREN
$26999Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga Privat: Mercedes C220 cdi 170ps Avantgarde Viti: 02/2012 Kilometrazh: 41.000 kms Vendi ku ndodhet...
kamion DAF 1000
kamion DAF 1000
$5500KamionëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamion DAF 1000 viti 1992 pesha totale 10.000kg te kaluara 139500km ne gjendje teknike te mire 4 goma me...
Kamping kamp shtepiz
Kamping kamp shtepiz
AutomjeteFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kamp shtepiz shitet nje kamp shtepiz me shator para ballkon e rujtur , shtrat per 3 persona me mini kuzhin...
VW Kombi T4 -98  dizel
VW Kombi T4 -98 dizel
KamionëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW T4 Vetura esht shume e rujshme shini ne foto… Motori esht 2,5 dizel GOMA TE REJA ME 9MM...
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI CR me 0,0km -13
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI CR me 0,0km -13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Golf 7 Trendline 1.6 TDI CR 77KW(105PS) 5 shp....
VW PASSAT B7 COMFORTLINE 2.0 TDI CR me 0,0km -13
VW PASSAT B7 COMFORTLINE 2.0 TDI CR me 0,0km -13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Passat B7 Comfortline 2.0 TDI CR 103KW(140PS)...
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0km – 13
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0km – 13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Golf 7 Highline 2.0 TDI CR 110KW(150PS) 6 shp....
Audi A6 Avant 2.5 TDi Quattro -02
$7500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.200.000KM ka dogan 2500,-Euro po ato zbriten prej qmimi
Shes Golf 4
$4100Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Golf 4 1.4 16V Vetura eshte ne gjendje te rregullt ABS CLIMATRONIC 4 gjama elektrik Me libra te fabrikes....
Shes FIAT BRAVO 1.9 Turbo Dizel
Shes FIAT BRAVO 1.9 Turbo Dizel
$2700AutomjetePejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes FIAT BRAVO 1.9 Turbo Dizel,viti i prodhimit 2000.Ka klimë,AIR BAG,xhamat elektronikë me...
Audi A6 Avant 2.5 TDI Quattro
$17500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Audi A6 Avant 2.5 TDI Quattro Hirte Metalike mbrenda Lkur e Hirte Klima, Xenon Drita, CD,TV,RADIO Ka pak...
SHITET AUDI A6 QUATTRO 2.5 TDI 29.000,- EURO ME MARRVESHJE
$29000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AUDI A6 QUATTRO 2.5 TDI 2002 HIRTE METALIKE 29.000,- EURO ME MARRVESHJE I GRRITHT PAK DUHET ME NDERRUE...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE ANCONA TE ITALIS SI DHE NE TER KOSOVEN BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KUBZA KOCKA...
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV
BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE ANCONA TE ITALIS SI DHE NE TER KOSOVEN BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE ME KUBZA KOCKA...