Shpalljet për Tjetër

Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it

Percjellja e autmojetit 24h permes GPS-it

€99TjetërPrishtinë

Mundëson monitorim 24 orë online,alarm në rast vjedhjeje,ruan historikun e lëvizjes dhe shpejtësinë e lëvizjes,të njofton me SMS nëse kalon kufizimin e shpejtësis etj....

Shitet makina per pjekjen e kafes me mulli

Shitet makina per pjekjen e kafes me mulli

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet makina per pjekjen e kafes, makina ka po ashtu mullirin per bluarjen e kafes. Qmimi:...

Shitet maqina per paketimin e produkteve ushqimore

Shitet maqina per paketimin e produkteve ushqimore

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet maqina gjysme automatike, per paketimin e produkteve siq jane: miell, biber, kakao,...

Kerkojm punetore femra per reklamim te produketve kozmetike

€200TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkojm punetore femra per reklamim te produketve kozmetike

SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM

SHITET ANIJE PESHKIMI CMIM SHUME I ARSYESHM

€40000TjetërAlbanik

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET ANIJE PESHKIMI 17,35 METRA DHE GJERESI 5,75 ME MOTOR MAN 360 KUAJ FUQI ME TE GJITHA...

auto servis

auto servis

TjetërPrizren

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejm rrgullimin e te gjitha automjetev

Kerkoj puntore per pastrimin e baneses 3 here ne jave-bregu i diellit

€12TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.mosha 35-40 vjeqe te jete familjare,jo duhanpirse

Makina Bujqsore

Makina Bujqsore

TjetërRahovec

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim Kombaj per Sillazh per Miser dhe Bari, Kombaja posedon brihqi rezrv, orpune i kae...

AUTO Diagnostifikim

AUTO Diagnostifikim

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Përshkrim i sendit Përshkrim i sendit: Bëjë diagnostifikimin e problemeve motorike të...

Fustan nuserie

Fustan nuserie

TjetërGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes fustanin e nuserise te ardhur nga Londra i veshur vetem 1 here ne cmim eshte i...

Furgon 410-D

TjetërGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Furgon 410-D ne gjendje shume te mire. 16+1 vende. Ngjyre gri metalizato. Me dokumenta te...

Blej vetura Aksidentuara,me defekte,ose pa dogan .Viber

Blej vetura Aksidentuara,me defekte,ose pa dogan .Viber

€4500TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej vetura me regjistrim Rks qe nuk i PERDORNI ose qe jan te aksidentuara,me defekte Etj...

Shes Furgonin/Kombin Volkswagen LT 40

€2300TjetërPejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Furgoni bartes esht ne gjendje te rregullt me kapacitet motorri 2382cmkub , i ka 4 dyer dhe...

Transport mallrash internacional

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Firma SABATINA SHPK INTERNACIONAL per transport… nderkombetar...

iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania

iRent – Makina me Qera – Rent a Car Albania

€13TjetërAlbanik

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makina me Qera ne Tirane Shqiperi nga 13 Euro te iRent. Automjete te Reja me Siguracion te...

isa elektronik

isa elektronik

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Isa Elektronik Elektro Instalues Bën instalimin e rrymes elektrike në: -Objekte banimi...

BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV

BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE ANCONA TE ITALIS SI DHE NE TER KOSOVEN BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE...

BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV  TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE  SHKALLEVE  LYRJEN E SHTEPIJAV

BEJM MUNTIMIN DHE RIPARIMIN E OBORREV PARQEV TRETUARE ME KOCKA KUBZA BETONI SI DHE MUNTIMIN E KERAMIKAVE PLLAKAVE SHKALLEVE LYRJEN E SHTEPIJAV

TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.FIRMA GASHI NE SELI NE ANCONA TE ITALIS SI DHE NE TER KOSOVEN BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE...

shes laminat gjerman 8.3 mm..qmimi mjaft i volitshem

TjetërGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.laminati asht gjerman edhe kualitativ

Eskavator Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50

Eskavator Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50

TjetërTherandë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eskavator me Goma i perdorur marka Macmoter tipi M6 R 3861 CCM 50 KW , ulse 1 ngjyra e...