Shpalljet për Vetura në Shitje
Golf 2 diesel 1.6
Golf 2 diesel 1.6
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1 par dyer ngjyr te kuqe viti 1986 ne gjendje shum te rregullt regjistrim deri me 19 mars 2010 e-mail per...
Mercedes E220 CDI
Mercedes E220 CDI
$15500Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-Mercedes, E 220, CDI, Avantgarde, Automatik – Tiptronik, Viti i prodhimit 07.2006 etj. Per me shume...
Mercedes E220cdi
Mercedes E220cdi
$10000Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mercedes E220cdi Avantgarde, full opcion, rryp, tip-tronik, tempomat, pasqyre dhe dritare elektrike,...
Shes Opel Omega 2.0 /1996
Shes Opel Omega 2.0 /1996
$1200Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Opel Omega… Viti 1996 karavan sa po i ardhur nga Gjermania…. ka, Klim, Airbag, Radio CD, i...
opel calibra
$2700Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel calibra te vitit 1992 2.0 sfi me 10 muaj regjistrim ka klim gas sistem te ri abs alar...
Mercedes 230 E benz+gas
Mercedes 230 E benz+gas
$1600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes mercedes 123, 230 E, benzin + gas. ne gjendje te mire teknike, xhamat e pare elektronik, fellne me...
Golf V TDI 1.9 Viti i prodhimit 09/2008
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf V, viti i prodhimit 09/2008 , ngjyra e Zez, Km 22K. Shitet me fellne me goma te veres si dhe...
Shes Opel Omega 2.0 /1996
Shes Opel Omega 2.0 /1996
$1200Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shess Opel Omega sa po e ardhur nga gjermania ka Klim, abs. eco 4 gomat e reja. ka 136000 te kaluara esht...
Shes Golf 2 1.6 TD 1992 2400 E
$2400Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 2 1.6 TD 1992 2400 E Per me shume informata me kontaktoni te dieleve ne 044 903 028
shes golf 2
shes golf 2
$2600Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. shes golf 2 disel 1.6 me fellne alumin 14 , centrall ,alarm,gjama color , mirmbajtja e servisit ne...
LANDROVER  FREELANDER  TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/4×4 MANUELL DIZEL
$12000Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. LANDROVER FREELANDER TD4 ES / 2002/I KALTER MANUEL/4 x 4 /2L DISEL BMW MOTOR/7 LITRA DISEL NE 100 KM...
SMART  ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) sport KABRIOLET
$8950.00Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SMART ROADSTAR 61/ 0.7 CC BENZIN/95 PS(KAL FUQI) 2003/MOTOR I MERCEDESIT 0.7L/ 4 LITRA NE 100KM/FULL...
Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1996 me tabela LE (Serbis)
$3600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Golf 3 (Karavan), 2.0 Benzine, 1993 me tabela LE (te Leskovcit _Serbise). Eshte importuar ne Kosove...
isuzu
isuzu
$2800Vetura në ShitjeDeçan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura esht ne gjendje te rregult i regjistruar ks ne menyr te rregullt motori 2.8 turbo dizel arsyja e...