Shpalljet për Vetura në Shitje
Mercedes A140
Mercedes A140
$1900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedes A 140 sa po ka ardhur nga gjermania ne gjendje perfek Posedon Klim Pasqyre dhe xhama...
Shes VW Golf 4 IV. 1.9 TDI I e kuqe. 2001. 11 muaj regjistrim
Shes VW Golf 4 IV. 1.9 TDI I e kuqe. 2001. 11 muaj regjistrim
$3500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes VW Golf 4 1.9TDI I e kuqe , Viti 2001, Manual , Diesel, Vetura ka 11 muaj regjistrim. Cmimi 3500...
seat ibiza 1.8 fr 2004
seat ibiza 1.8 fr 2004
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.seat ibiza 1.8 fr 2004 125 000 km e mbajtur shum mire sportive nuk harxhon shum , me letra shqiptare shitet...
Volkswagen Caddy 1.9 TDI
Volkswagen Caddy 1.9 TDI
$4200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Volkswagen Caddy Pick Up 1.9 TDI diesel. Eshte shum i ruajtur dhe punon shum mir. Regjistrimi deri ne...
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Frod fiesta 1.2 16V 2002
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ford fiesta 1.2 16V , Ka klim, benzinz. 190.000 kalume. Kerri zvicran eshte ne gjendje te rregullt.
Mercedes-Benz ML 270 CDI
Mercedes-Benz ML 270 CDI
$8300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Mercedesin Me gjitha opsionet Servisat te Mercedesi GPS Klim DVD Gumat e dimrit goodyer te reja Guma...
Ford focus 1.8 tddi
Ford focus 1.8 tddi
$2000Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ford focus 1.8 tddi ne gjendje te rregullt i pa doganuar.*(Gjermania)
Renault Vel Satis
Renault Vel Satis
$2800Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault Vel Satis 2.2 dci ne gjendje te rregullt i pa doganuar.*(Gjermania)
CITROEN C4
CITROEN C4
$6800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.– CITROEN C4 – MOTORI 1.6 HDI – VITI I PRODHIMIT 2011 – ABS NE 4 RROTA –...
Golf 2 1.6
Golf 2 1.6
$1300Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Golf 2 1.6 benzine. viti 1987 Ne gjendje te rregullt teknike. Posedon regjistrim deri ne tetor 2016. Goma...
Shes veturen Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005
Shes veturen Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen e tipit Audi A3 1,9 Tdi,viti i prodhimit 2005,cupe , klima automatike,dritare elektike,karrige...
BLejm vetura defekt,aksident ose qe nuk i perdorni
BLejm vetura defekt,aksident ose qe nuk i perdorni
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur frenim prej...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Shes SMART 1.0 turbo
Shes SMART 1.0 turbo
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Smart 1.0 turbo , 62 kw – 84 ps. Posedon klim, abs, cabriolet, automatik-tiptronik dhe nderruesin e...
Audi A6 TDI Klimatronik
Audi A6 TDI Klimatronik
$2950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen e tipit Audi A6 2.5 TDI Klimaautomatik. Sevisin e madhe komplet para 10 000 km dhe servisi i...
SHITET VW POLO
SHITET VW POLO
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW POLO motorr 1.9 nafte vit prodhimi nentor 1999 ngjyre blu disqe alumini 4dyer hargjon 4.5litra per 100...
Blejm vetura qe nuk i perdorni
Blejm vetura qe nuk i perdorni
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte me qmime te mira prej 500 deri...
Renault master 27 ulze
Renault master 27 ulze
$6900Vetura në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Renault master 27 ulze importuar nga zvicer edhe punon shum mire
Audi A3 S3 TDI 170 PS full  extraaaaa
Audi A3 S3 TDI 170 PS full extraaaaa
$5900Vetura në ShitjeMalishevë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes Audin A3 S3 TDI 170 PS e modifikuar extraaa e doganuar dhe regjistruar tel. 044/278-162 dhe ipko...