Shpalljet për Vetura në Shitje
Extra Opel Corsa A/ 1.3 B
Extra Opel Corsa A/ 1.3 B
$00Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1.3 benizne me shpenzime minimale Vetura eshte e punuar extra mire ne karaseri dhe ne gjendje shume te mire...
Shitet Fiat Pikap 1.4 Dizel 1998 shum lir
Shitet Fiat Pikap 1.4 Dizel 1998 shum lir
$350Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes automjetin e punes te llojit pikap, i kompanis Fiat Regjistrim nuk ka, i ka skadu qe 10 muaj.
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Bej Ndrrimin e Pikapo Peugeot Ranch
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ndrroj pikapo Peugeot Ranch ne kembim me shtylla ndertimi
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
Blej nje Veture 4 dyersh me regjistrim RKS me keste mujore
$100Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Blej nje Vetur 4 dyersh me keste mujore te jet mundesishte dizel ne gjendje te rregullt te ket regjistrim...
Transporter T3
$1000Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen Transporter T3 1.7 Dizel. Ne gjendje shum te mire. Me dritare dhe 9 ulse, viti prodhimit 1986
Audi A6
$8500Vetura në ShitjeLipjan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes makinen A6 TDI 3.0 Quattro, ngjyra metalike, Limousin, me te gjitha opcionet. Makina eshte me tabela...
VW Passat 4 motion
VW Passat 4 motion
$3.300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes passat 1.9 TDI 4×4, 130cv viti i prodhimit 2002 modeli karavan, ngjyr hiri metalik. Brenda esht...
Shes VW Golf 2 1.6
Shes VW Golf 2 1.6
$1350Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet VW GOLF 2 1.6 benzin, viti i prodhimit 1989 ,i reghistruar deri ne muajin e 6/2015, ngjyre e hirit...
SHES VETUREN (PASSAT)
SHES VETUREN (PASSAT)
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW PASSAT 1,9TDI DI E KUQE SHPENZIME MINIMALE VITI I PRODHIMIT 2001 (PRODHIM ANGLEZ) KLIMA ABS AIR BAG 4 X...
Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR
Shes ose nderroj veture VolksWagen passat Wagon 2.0 I KOMPLETUAR
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ose nderroje veturen te kompletuar,shume e ruajtun dhe nuk eshte shume e vozitur. Diesel 2.0 Eshte e...
shitet Vetura Opel Astra CDTI 2006
shitet Vetura Opel Astra CDTI 2006
Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura opel astra viti 2006,i padoganuar,diziel,i klimatizuar,vetura eshte ne gjendje te mir,per me...
Mercedes 280 se 126 diesel
Mercedes 280 se 126 diesel
$1700Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Mercedes Benz 280 SE 126 viti i prodhimit 82 diesel automatik i bardh 4 dyer eshte ne gjendje shum te...
Shes Veturen Jeep
Shes Veturen Jeep
$2800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen mjaft luksoze 4×4 tel.049555688
Opel Meriva
Opel Meriva
$4300Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES OPEL MERIVA 1.7 CDTI VETURA POSEDON; Klim Ac xhamat me rrym ESP, ABS. VETURA KA LIBRA TE SERVISIT(Rypi...
SHES VW PASSAT
SHES VW PASSAT
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW PASSAT 1,9TDI DI E KUQE SHPENZIME MINIMALE VITI I PRODHIMIT 2001 (PRODHIM ANGLEZ) KLIMA ABS AIR BAG 4 X...
SHES VETUREN
SHES VETUREN
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES VW PASSAT 1,9TDI DI E KUQE SHPENZIME MINIMALE VITI I PRODHIMIT 2001 (PRODHIM ANGLEZ) KLIMA ABS AIR BAG...
SHES VETUREN
SHES VETUREN
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW PASSAT 1,9TDI DI E KUQE SHPENZIME MINIMALE VITI I PRODHIMIT 2001 (PRODHIM ANGLEZ) KLIMA ABS AIR BAG 4 X...
Shitet vetura Renault 11
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura Renault R11. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne numrin 044168948
SHES PASSAT
SHES PASSAT
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW PASSAT 1,9TDI DI E KUQE SHPENZIME MINIMALE VITI I PRODHIMIT 2001 (PRODHIM ANGLEZ) KLIMA ABS AIR BAG 4 X...
SHes REno Espace ose nderrim i mundshem i pa Doganuar
SHes REno Espace ose nderrim i mundshem i pa Doganuar
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VEtuar gjendet ne gjendje te mir , 2002 , Benzins , Automatik , i padoganuar. Beje nderrim me nje Pikap Cady.