Shpalljet për Vetura në Shitje
VW Caddy 2.0 dizel
VW Caddy 2.0 dizel
$3950Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet vetura vw caddy 2.0 e pa doganuar ne gjendje te rregullt e prodhuar ne vitin 2004 dhe shitet ne vler...
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
Opel Corsa 1.0 benzin – 2004
$2700Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturën Opel Corsa 1.0 benzin të vitit 2004. Vetura është në gjendje shumë të mirë teknike....
shes passat 1992 16v benzin
shes passat 1992 16v benzin
$600Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.esht me tabela te ch
GOLF II
$1000Vetura në ShitjeF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes golf II, ne gjendje te rrgullt … me plin etj ..
Mercedes 250 Gd
Mercedes 250 Gd
$5800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Xhip Mercedes 250 Gd me rexhistrim deri 14.06.2014 . I blere nga Kfori Qendra 2007 Prishtine dhe i prodhuar...
Shes Urgjent Daewoo Matiz / Çmimi 1000 euro
Shes Urgjent Daewoo Matiz / Çmimi 1000 euro
$1000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Daewoo Matiz me çmim shumë të volitshëm për shkaqe urgjente. Makina është RKS dhe është në...
Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05
Shes AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI -05
$9450Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen AUDI A4 full S-Line, 2.0 TDI, Van, i regjistruar dhe ne gjendje teknike TOP, me te gjitha...
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
Opel Vectra 92 Benzin dhe Gas
$1400Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Opel Vectra Benzin dhe Gas Viti prodhimit 1992 Regjistrimi ka date deri me 03.09.2014 Eshte ne gjendje te...
fiat bravo
fiat bravo
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes fiAT bravo disel 1.9 jtd me klim elektronik gjomat pasqyret viti prodhimit 2000 afati rigjistrimit...
Shes Renault Laguna
Shes Renault Laguna
$2250Vetura në ShitjeMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes renaul laguna 1996 1 vit regjistrim me klim etj.
shitet vetura Golf2
$700Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura ngjyre e kaltert metalike e sapolyer me karriga te lekures eshte benznsh me tre dyer viti i...
Shes golf 3-92 benzin
Shes golf 3-92 benzin
$1800Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Afati i regjistrimit deri 08.05.2014 ….. Ne gjendje te rregullt teknike…. 4 gomat e...
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
Mercedes Vito 111 CDI 2.2 dizel -07
$9500Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent Mercedes Vito CDI 111 viti 2007. Kombi eshte i sapo ardhur nga Gjermania dhe ka liber...
kombi
kombi
Vetura në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kombi/viti i prodhimit 1987/disel 1.6/ 6 ulse/ 11 muaj regjistrim/ ngyre te bardhe/
Fiat punto
Fiat punto
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Me Marrveshje fiat punto 1.2 benzin viti prodhimit 1995 ne gjendje t’rregull me traga sllovonis. I...
Shes Fiat Punto
Shes Fiat Punto
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Fiat Punto 1.2 benzins ne gjendje te rregult,regjistrim ka,eshte ne gjendje shum te mir per me shum...
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012  PRIZREN
Mercedes C220 C 220 CDI AVANTGARDE 170ps viti 2012 PRIZREN
$26999Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nga Privat: Mercedes C220 cdi 170ps Avantgarde Viti: 02/2012 Kilometrazh: 41.000 kms Vendi ku ndodhet...
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI CR me 0,0km -13
VW GOLF 7 TRENDLINE 1.6 TDI CR me 0,0km -13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Golf 7 Trendline 1.6 TDI CR 77KW(105PS) 5 shp....
VW PASSAT B7 COMFORTLINE 2.0 TDI CR me 0,0km -13
VW PASSAT B7 COMFORTLINE 2.0 TDI CR me 0,0km -13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Passat B7 Comfortline 2.0 TDI CR 103KW(140PS)...
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0km – 13
VW GOLF 7 Highline 2.0 TDI CR me 0km – 13
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura me 0,0km te salloni Baki Automobile Volkswagen Golf 7 Highline 2.0 TDI CR 110KW(150PS) 6 shp....