Shpalljet për Vetura në Shitje
Shitet veture me cmim te lire – BMW
$800Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet vetura BMW 320 I, Blu – i kalter metalik, ndertimi: Limuzine. Pesha pa ngarkese: 1065. Nuk ka...
Shes Veturen Opel Vectra 1.8
Shes Veturen Opel Vectra 1.8
$2000Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen Opel Vectra 1.8.viti i prodhimit 1992 – Benzin .E regjistruar ne tabela KS deri ne...
opel kadet 1.3b 1990
opel kadet 1.3b 1990
$1300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel kadet shum shum gjendje të regullt felna hidraolik alram gjamat elektronikë+++++1vite...
ford`eskort
ford`eskort
$500Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen`ford`eskort`ka`regjistrim`edhe`6`muaj
Bmw
Bmw
Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Makina eshte e vitit 2002 Pesha 2300 Kuaj fuqi ka 210 Pako e M3 Ka 100 mij te kaluara Eshte e mbajtur...
MERCEDES-BENZ E CLASS E300 TD Avantgarde
MERCEDES-BENZ E CLASS E300 TD Avantgarde
$14500Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Km te kaluara:38600 Viti i prodhimit: 1998 I doganuar. Klime automatike. Ne gjendje perfekte.
shes veturen opel astra
shes veturen opel astra
$2200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes veturen opel astra karavan viti prodhimit 1993 regjistrim deri ne mars 2011per infortmata kontaktoni...
golf 3
golf 3
$4500Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes golf 3 ne gjendje te rregullt drita senon muzik shiber
Seat Inca Pikap SDI 1.9cc, Dizel – Viti 2000
Seat Inca Pikap SDI 1.9cc, Dizel – Viti 2000
$2600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Pikapi Seat Inca i ngjajshem dhe me pjese komplet origjinale te WV-se, SDI 1.9 viti i prodhimit...
Opel Kadet
Opel Kadet
$1200Vetura në ShitjeKaçanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.esht ne gjendje te mir oppel kadet1.3 karburator regjistrim ka deri ne fund te muaajit 11.2010 per ma shum...
rimorkio per traktor model trepqes
rimorkio per traktor model trepqes
Vetura në ShitjeSkenderaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte ne gjendje te rregullt me kiper etj.
SHES MAZDA DEMIO 1.3 BEZINE VITI 99
$3800Vetura në ShitjeViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES MAZDA DEMIO 99, 1.3 BENZINE 16V DISQE ALUMINI, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER, E VOGEL DHE...
shes veturen
shes veturen
$5500Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.opell astra 1.7td ngjedje te mir teknike dhe optike ,ekonomik ne 100km 5l jasht qyteti kurse brenda 7l
SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI
SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI
$7200Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITET PEUGEOT 307 – 2.0 HDI – SPORT LINE EXTRA , viti 2002 i regjistruar n KS me te gjitha t...
ROVER 25 Shitet VETURA 2002
ROVER 25 Shitet VETURA 2002
$4650Vetura në ShitjeBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet ROVER 25 Diesel , viti i prodhimit 2002, vetura ka te paguar doganen, kontrollin teknik,...
opell corza
opell corza
$2400Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes urgjentisht opell corzen 1.6 EFI benzin shum ashte e mire krejte sporte ka muzik me te gjitha KS edhe...
VOLVO 480 ES
Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VITI 1986 ngjyr hiri me dokumentet e rregullt pa regjistrim.
shes veturen ford escord 1.8
shes veturen ford escord 1.8
$900Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen ford eskord 1.8 viti 1995 me klim 5dyr
Mercedes c180 1.8
Mercedes c180 1.8
$5000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.eshte me pes dyer ngjyr te hirit benzin vetura eshte ne gjendje shum te rregullt eshte ne pritje te...
opel kadet sport
$1300Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen opel kadet 1.4 viti 1990 ne gjendje regult felna abs hidraolik gjamat elektronik mbylje...