Shpalljet për Vetura në Shitje
Shes Peugot 205 ne Gjendje te Rregullt regjistrim edhe 1-vit ju Mirpresum ..
Shes Peugot 205 ne Gjendje te Rregullt regjistrim edhe 1-vit ju Mirpresum ..
$1000Vetura në ShitjeKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kam nje Peugot shum e mire ne gjendje te mire nuk harrgjon hiq krejt ne rregull regjistrim edhe 1 vit ka ju...
VW Golf II 1.6 Dizell
VW Golf II 1.6 Dizell
Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.VW Golf II, 1.6 Dizell, viti prodhimit 1985, 5 dyer plus shiber, alarm me brava qendrore. ( 044-160525 )
shes veturen seat toledo 2.0 benxin dhe plin
shes veturen seat toledo 2.0 benxin dhe plin
$3000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen seat toledo benxin plin 2.0 gt i regjistruas ks regjistrim deri mujin e 11 2010: ka abs...
shes vw buben dhe opell kadett
shes vw buben dhe opell kadett
$2600Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.buba o e vitit 1975 kurse kadeti 1977 dyt jon gjendje tregullt dyt jon ks dyve ju ak skadu regjistrimi boj...
OPEL VECTRA 2.0 CC 91
OPEL VECTRA 2.0 CC 91
$135Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES VECTREN 2.0CC V. I .P 91 NGJYRA E BARDH NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE VIZUELE,KS I SKADUAR ESHT I MIR...
opel kadet
$850Vetura në ShitjeTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.opel kadet shes viti 1987
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05
$19800Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4 AOTOMATIK/FORISTRAD NOVIGATOR -05 NISAN NAVARA 2500cc DISELL/4X4...
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998
$6300Vetura në ShitjeFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.OPELL FRONTERA 2500cc TDS/4X4 MANUAL/FORISTRAD ESTATE/5 DYR /V.P. 1998 OPELL FRONTERA 2500 cc TDS 4X4...
2009 BMW X5 35d
2009 BMW X5 35d
$49000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 2009 BMW X5 35d nga U.S.A per me shume info kontakto 044-870-200 ose ne Prishtine Ulpian te Butiku...
opel kadet
opel kadet
$1100Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opell kadetin ne gjendje shum te mire 1.5 turbo dizelle interkuller i regjistruar KS [I skaduar ]
shes makinen
shes makinen
$3.100Vetura në ShitjeVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.risi risi shes makinen(kerrin)Peugeotme 405 me qmim shum te volitshum vetum 3.100 euro.viti i prodhimit...
opel kadet
opel kadet
Vetura në ShitjeGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes opel kadetin turbodizell interkuller viti 1989 mgjyre te kuqe ne gjendje shum te mire i regjistruar KS...
Shes Ford Eskort Pikapo
$1450Vetura në ShitjeRahovec
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Ford Eskort Pikapo per cmim 1450 euro. Viti i prodhiomit eshte 1997. Eshte Dizel. ka Airbag, edhe...
shes veturen
shes veturen
$5500Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes veturen te markes opell astra 1.7diesel shum ne gjendje te mir dhe ekonomik 5l.ne 100km me te gjitha...
shitet  benc 250  te vitit 1989
shitet benc 250 te vitit 1989
$4000Vetura në ShitjePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.BENC 250 I VITIT 1989 NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUNE ,DOKUMENTA TE RREGULLTA ME TARGA TR….. L TAKSA TE...
opel corsa
opel corsa
$950Vetura në ShitjePrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.vetura eshte ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 1986 , 1.2 benzin
shes Audi 80
$1500Vetura në ShitjeShtime
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Audi 80 ngjyre te zeze me tabela te huaja cmimi 1500 euro dhe sipas marreveshjes. Ne gjendje perfekte...
shes skoda felicia 1.3 mpi viti 2000 e bardhe 38800km te kaluara
$1000Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.hes skoda felicia 1.3 mpi viti 2000 e bardhe 38800km te kaluara per pjese
shes reno espace 2.0 viti 90 hiri per pjese
$800Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes reno espace 2.0 viti 90 hiri per pjese
shes reno espace 2.0 viti 87 e kalter per pjese
$600Vetura në ShitjeGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes reno espace 2.0 viti 87 e kalter per pjese