Shpalljet për Elektronikë

Apple iPhone 7 kosto €350 , Apple iPhone 7 Plus kosto €375,Samsung Galaxy S8 €420

Apple iPhone 7 kosto €350 , Apple iPhone 7 Plus kosto €375,Samsung Galaxy S8 €420

€350CelularëPrishtinë

Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar Telefonat tanë celularë janë të rinj, vijnë me pajisje të plotë, 100%...

Apple iPhone 7 – €350 , Apple iPhone 7 Plus – €375,Samsung Galaxy S8 €420

Apple iPhone 7 – €350 , Apple iPhone 7 Plus – €375,Samsung Galaxy S8 €420

€350CelularëPrishtinë

Ne jemi një furnizues i telefonisë celulare që gjendet në Afrikën e Jugut dhe Mbretërinë e Bashkuar Telefonat tanë celularë janë të rinj, vijnë me pajisje të plotë, 100%...

Shes zerim profesional per DJ & Live

Shes zerim profesional per DJ & Live

€3500TjetërGjakovë

2 Basbina 18″ 4 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita 15″ 8 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita 15″ 3 Sistem 500-1000 Watts; 2 Satelita 12″ 300 Watt...

Shes numrin e IPKO-s 049 68 68 78

Shes numrin e IPKO-s 049 68 68 78

€150CelularëPrishtinë

Shes numrin e operatorit IPKO 049 68 68 78.

Shes Plloter “HP Designjet T610 44-in Printer”

Shes Plloter “HP Designjet T610 44-in Printer”

€3000ElektronikëPrizren

Shes plloter “HP DESIGNJET T610 44-inch”. per informata shtese mos hezitoni te kontaktoni Tel:044-116363; 049-790147

Kerkojm Bashkbanues

TjetërPrishtinë

Kerkojme dy- tre bashkbanues, banesa gjendet , mbrapa Teatrit, te Kater Llullat, afer marketit \\\\\\\\\\\\\\\” MAXI\\\\\\\\\\\\\\\”, qmimi i diskutueshem !!

Shes iphone 5s

Shes iphone 5s

€170CelularëBesianë

Telefoni eshte shum i ruajtur i ka 16GB asgje defekt nuk ka per info me kontaktoni

Body Massage Vende te Lira Pune

Body Massage Vende te Lira Pune

TjetërPrishtinë

Body Massage – Prishtinë ofron pune për 6 masazhere (F) Adresa : Ahmet Krasniqi (Lagjja Arbëria , ish Dragodan) Te interesuarat të kontaktojn ne numrin : 049 555 688

Samsung Galaxy S3, Urgjentisht

Samsung Galaxy S3, Urgjentisht

€80CelularëPrishtinë

Shitet telefoni ne gjendje te mir, eshte i perdorur pak 5-6 muaj. Punon shum bukur i shpejt. Telefoni e ka gjamin pak te krist por nuk dallohet shum edhe folin xhamin...

kerkoj masazhere

TjetërPrishtinë

kerkojm masazhere ose praktikante me pagess..

Tab 4.   Samsung

Tab 4. Samsung

CelularëPrishtinë

Tablet , Tab.4 i markes SAMSUNG . ORIGJINAL . Baterine e mban peraferisht 2 dite. Pothuajse i paperdorur .

Samsung Galaxy S3

Samsung Galaxy S3

€95CelularëPrishtinë

Shitet telefoni ne gjendje te mir, eshte i perdorur pak 5-6 muaj. Punon shum bukur i shpejt. Telefoni e ka gjamin pak te krist por nuk dallohet shum edhe folin xhamin...

Shes Iphone 5

Shes Iphone 5

CelularëFerizaj

Shes iphone 5- 64GB gjynra e bardhe gjamin e ka te thyer carrer AT&T

ngjyra per printer

ngjyra per printer

€40TjetërFerizaj

ngjyra origjinale per printer epson ne paketim origjinal

shitet  termo  6 volt

shitet termo 6 volt

ElektronikëPrishtinë

shitet termo prodhim jugosllav ne gjendje shum te mir. Punon shum mir e man temperaturen. tel.045 983 495, viber +4917628429482.

***** Phoenix Connections *****

***** Phoenix Connections *****

TjetërGjilan

***** Phoenix Connections ***** Tani edhe në rrethin tuaj Kompania Phoenix Connections ka startuar shërbimin e tyre mobil dhe ju ofron klientëve të vet dhe klientëve të...

AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje

AlbTop.com IPTV Shqip | 300+ CH| Pa nderprerje

€7.5TelevizorëMitrovicë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.AlbTop ofron sherbimin IPTV me te lire per Shqiptaret. Vetem €7,50 ne muaj dhe ju mund te...

Pelet

Pelet

TjetërPejë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.. Është i disponueshëm , praktik gjatë transportit ,ekologjik, ekonomik dhe i sigurtë....

Shitet Banes80m2 Kati i Parë+Lokali23m2+Garazha

€77000TjetërFerizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Banesa 80m2 kati i parë i mobiluar + lokali 23m2+ Garazha. Mu para hyrjes kryesore...

Shes orë ne form unaze per femra

Shes orë ne form unaze per femra

€10TjetërPrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes ore unaze ,ngjyre pembe, kaltert edhe e zezë. Shum elegante . WhatsApp...