Shpalljet për Elektronikë

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€600000000KompjuterëSkenderaj

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Kamera DigjitaleVushtrri

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€36000TelevizorëGjakovë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000Kamera DigjitaleVushtrri

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000CelularëGjilan

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€600000000TjetërPrishtinë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000Kamera DigjitaleDardanë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000KompjuterëSkenderaj

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000TjetërGjilan

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

€60000000TjetërMalishevë

Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp – Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

iphonx

iphonx

€900CelularëPrishtinë

iphon-x I ri I ardhur nga suedia

CUBOT DINOSAUR – SHITET

CUBOT DINOSAUR – SHITET

CelularëPrishtinë

Shitet Cubot Dinosaur ne gjendje perfekte, i perdorur pak muaj(9muaj). Telefoni eshte shum i ruajtur si dhe me xham mbrojtes dhe 2 fotrolla. Telefoni vi’e me...

FTESË PËR APLIKIM -Trajnime falas për ndërmarrësi

TjetërPrishtinë

D&D Business Support Center ofron mundësi trajnimi falas për ndërmarrësi, duke përfshirë modulet si:  Hyrje në ndërmarrësi,  Plan biznesi,  Marketing dhe ...

Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU

Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU

€1200KompjuterëAlbanik

Antminer D3, 15GH / s, X11 Dash Miner & PSU APW3 Antminer L3 + LTC miner 504MH / s Antinom S9 13 TH / S 16nm ASIC Bitcoin Miner APW3 ++ (PSU) Kontakt ose Mesazh në...

Iphone 6

Iphone 6

€199CelularëPrishtinë

Shitet Iphone 6 16GB Full Unlock ngjyre black silver. Telefoni eshte shume i ruajtur i ardhur nga Zvicrra. Telefoni vjen me mbrojtese, adapter origjinale dhe ndegjuese....

Apple iPhone 8 Plus – 64GB – Argjend Smartphone  Whatsapp: +12679671633

Apple iPhone 8 Plus – 64GB – Argjend Smartphone Whatsapp: +12679671633

€550CelularëPrizren

Whatsapp: +12679671633 APPLE IPHONE 8 + PLUS (Modeli i fundit) NGJYRA: GOLD KAPACITETI: 64GB PAKETIMI I RI NË APPLE PAKTI (PAKETA E HAPUR KUTI) 100% I RI & ORIGJINAL

NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB  Whatsapp: +12679671633

NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB Whatsapp: +12679671633

KompjuterëF. Kosovë

Whatsapp: +12679671633 NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB 16GB NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro Retinë 13 “3.1GHz I7 256GB SSD 16GB Mbulimi...

Apple MacBook Pro 15 \

Apple MacBook Pro 15 \

€700LaptopëF. Kosovë

Whatsapp: +12679671633 MacBook Pro 15-inch pa hapur – Brand new Mbulimi i vlefshëm deri në maj 2018. Specifikime të shpejta: Intel Core i7 procesor quad-core 2.2GHz...

IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !

IPTV Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit !

€140TelevizorëPrishtinë

Përshkrimi : Mbi 2000+ Kanale pa Satelit , vetëm përmes internetit .Në SMART TV ( Samsung & LG, Etj.. ) MAG 25x Box , ANDROID BOX , PC , AMIKO , DREAMBOX Etj… Mbi...

Shes zerim profesional per DJ & Live

Shes zerim profesional per DJ & Live

€3500TjetërGjakovë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2 Basbina 18″ 4 OHM JBL MPro Made in USA; 2 Satelita 15″ 8 OHM JBL MPro Made in...