Shpalljet për Celularë
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
Nokia N73 , Sony Eriscon, Nokia 2220 c
$15CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.-punojn shum mir po nokia esht shum e rujtun dyt kan qmimin nga 15 euro . Nokin e shes me gjith adapter te...
shes tel. samsung S4. Ne gjendje super te regullt. I perdorur.
$200CelularëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ka monitorin e bardhe. Nuk ka grrithje. Nuk ka defekte. Bateria e man mbi 24 ore pa wi-fi.
Shitet Samsung Galaxy s4 -white (Dubai,second hand) -3G.
Shitet Samsung Galaxy s4 -white (Dubai,second hand) -3G.
$80CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Samsung s4 me ngjyre te bardhe, eshte prodhim i Dubait, dore e dyte (second hand). Dallim i vetem nga...
shes nokia 1100 rh-18 made in germany
$500CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 rh-18
shes samsung galaxy s4 ardh nga usa i bardh
$399CelularëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ardh nga usa ram 1.77 i bardh
Urgjent samsung i9082
Urgjent samsung i9082
$200CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet urgjent samsung i9082 ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga suedija pres bleres serioz . Te...
SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë
SAMSUNG Micro SD Card 64 GB per Telefon, Aparat apo Kamerë
$25CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes SAMSUNG Micro SD Card 64 GB të re (papërdorur). Mund të përdoret për telefon, aparat dixhital,...
Shes Samsung S5 150 Euro
Shes Samsung S5 150 Euro
$150CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Samsung S5 mediatek 150 Euro, i ri dhe i pa perdorur. Kontaktet: 049 10 10 35
Sony XPERIA Z2 20.7MP 4G with smartwatch
Sony XPERIA Z2 20.7MP 4G with smartwatch
$380CelularëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Sales Package Contents Sony Xperia Z2 D6503 Battery Charger Stereo Headset USB Cable User Manuel Free Gifts...
bejme viza schengen per evrop,1 vjeqare
$1800CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bejme viza schengen per evrope,nuk garantojme as pune as banim,per me shume me kontakto ne e mail
Samsung Tab 3 Qmim i volitshem
Samsung Tab 3 Qmim i volitshem
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Tab 3 Qmim i volitshem . Me marreveshje . Tablet i ri . Telefoni 049 288 638 .
Samsung Tab 3 , qmimi i volitshem
Samsung Tab 3 , qmimi i volitshem
$120CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Samsung Tab 3 . Qmimi shume i volitshem . Thirr ne telefon . Email- in e kontrolloj shume rralle.
nokia
$215CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.lumia 800 i zi. i bartur
shes samsung galaxy young
shes samsung galaxy young
$150CelularëDardanë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.i ruajtur shume,i sjellur nga zvicrra nga paketa,i pa perdorur
she antena internet wireless per transmetim te larget
she antena internet wireless per transmetim te larget
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes antenna internet wireless per transmetim nga distance e larget keto antenna jane professional edhe te...
GSM perforcues te valeve te telefonit mobil
GSM perforcues te valeve te telefonit mobil
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.bej shitje e GSM perforcuesve te telefonit mobile kjo pajisje punon ne te gjitha rjetet si pershembull...
NOKIA E7 – Video
NOKIA E7 – Video
$90CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Nokia E7 i perdorur..Urgjent Si interface plus ka SPB Shell 3D premium i blere. Shiqo video Shiqo...
shes apo nderroj sony ericson
shes apo nderroj sony ericson
$50CelularëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shitet apo nderrohet sony ericson,eshte edhe me gisht dhe nuk ka asnje defekt
Xperia e10i mini
Xperia e10i mini
$50CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. sony xperia me cmim te volitshem teli eshte kejt ne gjendje te rregullt .e ka te instalume dhe ni program...
Samsung Galaxy S1
Samsung Galaxy S1
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.E shes mobilin Samsung Galaxy S1 GT i9003.Eshte i perdorur dhe eshte ne gjendje te rregullt.Pjest e ti jane...