Shpalljet për Celularë
2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual
2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.2LooK Smartphone 5″ 2FON 2LGX05-S2 3G GPS Android Dual Fast Dual Core 1GHz CPU! 2FON 2LGX05-S2 (4) Speed...
gallaksi s lll
gallaksi s lll
$199CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes gallaksi s lll qmimi esht shum i volitshem ka vive
urgent  shes telefon
urgent shes telefon
$280CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iphone eshte i ruajtur shum , eshte full unlock ngjyr e bardh ,i posa nga ardhur nga jasht
Nokia 1100 Rh16 Qmimi 19.999
$19999CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 16 Made in Germany kam ndegjuar se po shiten shum shtrejt dhe i kam gjetur eehe pse nuk...
SHES NOKIA 1100
$2500CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes disa nokia 1100 RH 18 made in Germany. Çmimi 2500 € copa. Kush eshte i interesuar te telefonoje ne...
iPhone 3GS  16GB
iPhone 3GS 16GB
$450CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes iPhone 3GS 16GB me qmim prej 450 Euro. Mobili eshte i ri, dhe vjen i Paketuar. Kush eshte i interesuar...
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Nokia 1100 RH-18 , Prodhim Gjerman , Ne gjendje te rregullt teknike, Çmimi sipas marrveshjes
nokia rh 17 made in germany
$8000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon nokia 1100 rh 17 made in germany qmimi 8000 euro ose boj ndrrim me golf 5 ,mercedes bmw x5 etj
Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany
Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany
$15000CelularëKaçanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 18 made in Germany, Bohum.
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany
$55000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 RH-17 Made In Germany Telfoni eshte ne gjendje te rregullt.
Nokia rh-16 Rh-17
Nokia rh-16 Rh-17
$00000CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kush eshte i interesum le te me kontakton [email protected]
Shes  Nokia 1100 Rh 17
Shes Nokia 1100 Rh 17
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Nokia 1100 Rh 17 7500Euro mund te bemi sipas marrveshjes
nokia rh 17 made in germany
$10000CelularëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes telefon Nokia RH 17 made in germany qmimi i pa diskutueshem 10000€
kerkoj me ble NOKIA 1100 RH-17,RH-16
CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.kerkoj per te bler NOKIA 1100 RH-16,RH-17 Nese ka ndokush per shitje not me lajmerohet ne kete e-mail adres...
Telefona Mobil
$100CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 9 telefona mobil, me 10 adaptera, 5 degjojse per vesh dhe nje mbushes per vetura motorola v3.
Iphone 2G 8 Gb
Iphone 2G 8 Gb
$130CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Iphone 2G 8 Gb, e shesh sepse e kam ble nje 3gs te ri, dhe sme duhet, cmimi eshte i volitshem
Nokia E71
Nokia E71
$220CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes NOKIA E 71, i perdorun nje muaj i ruajtur ne gjendje krejt te rregullt.
shes  nokis n97  i papordorur  gjerman ne gjendje te rregullt teknike
shes nokis n97 i papordorur gjerman ne gjendje te rregullt teknike
$200CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ende pa i hy kartela
HTC P3600i
HTC P3600i
$200CelularëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.HTC P3600i Windows Mobile smartphone. Announced 2007, August. Features 3G, TFT resistive touchscreen, 2 MP...
RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE DERI 50% SHES TELEFONIN TE MARKES NOKIA I PAPERDORUR NE PAKET I RI KODIN JA KUM HEQ
RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE DERI 50% SHES TELEFONIN TE MARKES NOKIA I PAPERDORUR NE PAKET I RI KODIN JA KUM HEQ
$27CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KODIN JA KUM HEQ NOKIS I LEXON KARTAT E KOSOVES RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE 50% SHES NOKIA 1661 TE RI NE...