Shpalljet për Kamera Digjitale

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Kamera DigjitaleVushtrri

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

Ofroj kredi e financimi garantuar 100%

€60000000Kamera DigjitalePrizren

Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të...

Canon EOS 5D Mark III me lente EF 24-105mm IS

Canon EOS 5D Mark III me lente EF 24-105mm IS

€800Kamera DigjitalePrishtinë

i ri Canon EOS 5D Mark III me lente EF 24-105mm IS me pajisje të plota dhe garanci 1 vjeçare, Skype: [email protected]

INCIZIM PROFESJONAL I DASMAVE…..

Kamera DigjitalePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofert specjale gjat ketij sezoni per ju që dëshironi të keni ekip cilsor në incizimin dhe...

SHITET

€50Kamera DigjitalePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHITETE KAMER FOTO APARAT MP3 MICROFON TE GJITHA NE NJE VEND MODEL -VD TECH

Urgjent Kerkoj Banese Me Qera Per Te Huaj

€500Kamera DigjitalePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Urgjent kerkoj banese me qera per te huaj, Banesa preferohet te jete ne lagjen Dardania,...

Lens per Foto-Video 360 shkall

Lens per Foto-Video 360 shkall

€765Kamera DigjitaleFerizaj

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kompanija Danek ofron shum gjera te mira e njera prej tyre eshte edhe kjo lens e...

shes Canon 10D

Kamera DigjitalePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Aparatin Canon 10D, ne gjendje te rregullt pune. Aparati ka 2 objektiva 28-135mm dhe...

shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA  4GB ne forma te ndryshme

shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA 4GB ne forma te ndryshme

€100Kamera DigjitalePrishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA 4GB, ne forma te ndryshme forme lapsi,ore dore,shkrebze , i...