Shpalljet për Kompjuterë
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000KompjuterëBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
Ofroj kredi e financimi garantuar 100%
$60000000KompjuterëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ofroj kredi e financimi garantuar 100% pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000...
Printer All in one Brother MFC-J6920DW
Printer All in one Brother MFC-J6920DW
$420KompjuterëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet Printer fotokopje All in one ( Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) Brother...
Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU
Në dispozicion për shitje Antminer D3 / L3 + / L3 / S9 me PSU
$1200KompjuterëAlbanik
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Antminer D3, 15GH / s, X11 Dash Miner & PSU APW3 Antminer L3 + LTC miner 504MH / s Antinom S9 13 TH / S...
NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB  Whatsapp: +12679671633
NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB Whatsapp: +12679671633
KompjuterëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Whatsapp: +12679671633 NEW SEALED Apple 2015 MacBook Pro 13 “3.1 GHz I7 256GB 16GB NEW SEALED Apple...
Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”
Aplikacioni per Shitje (markete) “ShitjeSS”
$230KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ShitjeSS eshte nje pakete e plote profesionale qe ndihmon ne manaxhimin e biznesit tuaj. Funksionalitetet...
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
Kompjuter -DELL Shtepiza 70$
$70KompjuterëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shtepiza Dell Qmimi 70$ RAM MEMORJE 2GB HARDISK 80GB
Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886
Formatizimin e kompjuterve ne shtepin tuaj 044/049/225-886
$10KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Bejm servisimin dhe formatizimin e te gjitha llojeve te pc dhe laptop. Formatizojm Pc me windows 7 . Xp sp3...
informatoj kompjutra
$100KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.informatoj kompjutra cdo lloj hedh programe hedh antiviruse etj.me cmime te lira
Shes kompjuterine me tavoline
Shes kompjuterine me tavoline
$220KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kompjuterine me keto karakteristika: CPU: Intel Core2Duo E7400 @2.80 Ghz RAM: 2.5GB DDR2 Kartela...
super okazion,salle intereneti
super okazion,salle intereneti
$120KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.okazion super urgjent shes ne TIRANE 12 kompjutera 12 kompjutera Processor – Intel Pentium 4.3 Ghz...
Rregulloj Kompjuter
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RRegulloj Kompjuter instaloj prezore sp2 sp3 preszore 7 etj instaloj programe te shumellojshme per...
shes kompjuterin
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kompjuterin me te gjitha paisjet dhe me printer 200 euro,tel:044986138
PC  2.8 si dhe  3.0
PC 2.8 si dhe 3.0
$70KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shese pc me performaca 2.8 dhe 3.0 hdd 80 giga ram 512 si dhe monitor 15″ 17″ 19″ me...
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
Lojra te sapoardhur nga anglia>>XbOx > playstation >>psp>>gameboy etj
$50KompjuterëGjilan
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Lojra te ndryshme te sapoardhur nga jasht XBOX,PlayStation Përshkrim i sendit: Risi Risi …Kemi 6...
Pentium 4
Pentium 4
$100KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet kompjuteri Pentium 4 CPU-2.4 GH RAM-512 MB HDD-80 GB CD-ROM Monitpor PHILIPS CRT 15″ Tastiere...
Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7
Macbook White 2.4 GHz Intel Core 2 Duo – 13’3 Inch – Win7
KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Macbook modeli 4.1 me procesor Intel Core 2 Duo, shpejtesia 2.4 GHz Ka RAM memorje te instaluar...
Kompjuter Intel Pentium 4
Kompjuter Intel Pentium 4
$185KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kompjuterin Medion P4 (Gjerman) Monitori Precious Line 17-inq -Medion MD 8080 -Intel Pentium R 3.00...
Shes Kompjuter Fujitsu Siemens
$130KompjuterëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kompjuter Fujitsu Siemens Intel Celeron 2.66 GHz 80 GB HDD CD-RW 1 GB RAM 128 MB Grafik (nVidia...
Seviser i kompjuterve
KompjuterëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj te punoj ne ndonje ISP,si puntor per servisim te kompjuterve,instalues programesh,rrjeta...