Shpalljet për Laptopë
Apple MacBook Pro 15 \
Apple MacBook Pro 15 \
$700LaptopëF. Kosovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Whatsapp: +12679671633 MacBook Pro 15-inch pa hapur – Brand new Mbulimi i vlefshëm deri në maj...
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
Mac Book Pro, Apple TV, Air Port Express, DVD, Maus
$1300LaptopëGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shesim te gjitha bashk: 1 llaptop MacBookPro Retina 13inch,+ Apple TV, + AirPortExpress (Wireless Wi-Fi), +...
Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)
Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW)
LaptopëVushtrri
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Apple MacBook Pro MGXC2LL / A 15,4-inch w / Retina Display (NEW) përdorues manual: Quad-Core Intel Core i7...
shes lloptop acer aspire pa perdor
shes lloptop acer aspire pa perdor
$250LaptopëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shitet lloptopi acer pa perdor osht nkuti Boj nddrim edhe me Skuter , Mini cross 125cc … Muni me...
AC adapter per Llaptop HP/Compaq orgjinal
AC adapter per Llaptop HP/Compaq orgjinal
$30LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Adaptera te rrymes per Llaptop HP/Compaq,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia Gjendja = i Ri (te pa...
Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A
Adapter per Llaptop DELL orgjinal 19.5V 4.62A
$40LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Adapter per llaptop DELL orgjilal,te importuar nga Zvicrra dhe Anglia. Gjendja – I RI ( te pa...
Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz
Llaptop EMACHINES E725 dual core 2×2.2GHz
$215LaptopëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Llaptop eMACHINES E725 Gjendja: i perdorur ( por ne gjendje te shkelqyer) Marka :EMACHINES Modeli :E725...
packard bell i sapo ardhur nga  anglia bateria 2 ore
packard bell i sapo ardhur nga anglia bateria 2 ore
$180LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.laptopi ndodhet ne tirane
Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
$90LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Laptop / lloptop i ri procesorin 1.6 atom(2cpu) 512 ram wireless kamer te integrume etj KONTAKT 044760337
Shes Programin per Heqjen e Pasvordave ne bios per Llaptopë
$500LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Programi eshte per te gjitha llojet e Dell-it qe perfundojn me 595B / 2A7B / D35B Per te gjitha llojet e...
Blej Cable loptop ibook
Blej Cable loptop ibook
LaptopëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nese keni qisi cable mund te lajmoroni meniher ne numrin ton te telefonit dhe do tju garantoj qe e blej se...
Shes Lloptop HP
Shes Lloptop HP
LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Performancat e tij jane: 512 RAM, 2.0 GHz Procesor, 30Gb HDD, DVD RAM…
HP 530
HP 530
$250LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.sold!