Shpalljet për Elektronikë
Kompjutera me 24 Muaj Garancion
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kompjuterat me keto performanca: Modeli : HP Celeron (1 model para DUAL CORE) Processor: 2.6 GHZ...
Oferë SPECIALE !!
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shitne Kompjuterat : Modeli: Fujitsu Siemenes Proccesor: 2.8 GHZ Pentium Ram Memorie: 512 MB Hdd: 40 GB...
Telefona Mobil
$100CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 9 telefona mobil, me 10 adaptera, 5 degjojse per vesh dhe nje mbushes per vetura motorola v3.
Shes: 3 Kompjutera Fujitsu Siemens dhe 2 Monitora Flat
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 3 kompjutera thujase asnjeher te perdorura te market Fujitsu Siemens me keto performanca: Proccesori :...
Iphone 2G 8 Gb
Iphone 2G 8 Gb
$130CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Iphone 2G 8 Gb, e shesh sepse e kam ble nje 3gs te ri, dhe sme duhet, cmimi eshte i volitshem
ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !
ALARM SHTËPIAK , KUNDËR HAJNAVE !
$78.50TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.RISI RISI RISI ALARM SHTËPIAK KUNDËR HAJNAVE Që nga sot edhe në Kosovë me produktin e vetë shumë të...
Nokia E71
Nokia E71
$220CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes NOKIA E 71, i perdorun nje muaj i ruajtur ne gjendje krejt te rregullt.
Shes Kompjuter Fujitsu Siemens
$130KompjuterëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Kompjuter Fujitsu Siemens Intel Celeron 2.66 GHz 80 GB HDD CD-RW 1 GB RAM 128 MB Grafik (nVidia...
shes  nokis n97  i papordorur  gjerman ne gjendje te rregullt teknike
shes nokis n97 i papordorur gjerman ne gjendje te rregullt teknike
$200CelularëTherandë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ende pa i hy kartela
HTC P3600i
HTC P3600i
$200CelularëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.HTC P3600i Windows Mobile smartphone. Announced 2007, August. Features 3G, TFT resistive touchscreen, 2 MP...
RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE DERI 50% SHES TELEFONIN TE MARKES NOKIA I PAPERDORUR NE PAKET I RI KODIN JA KUM HEQ
RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE DERI 50% SHES TELEFONIN TE MARKES NOKIA I PAPERDORUR NE PAKET I RI KODIN JA KUM HEQ
$27CelularëMitrovicë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.KODIN JA KUM HEQ NOKIS I LEXON KARTAT E KOSOVES RISI RISI MEGA AKCION ZBRITJE 50% SHES NOKIA 1661 TE RI NE...
sony-erickson k800i
$95CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.I Perdorur ne gjendje teknike te rregullt. apo nderroj me nje aparat digital.
Seviser i kompjuterve
KompjuterëPrizren
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoj te punoj ne ndonje ISP,si puntor per servisim te kompjuterve,instalues programesh,rrjeta...
SHES 2 Karrika Stomatologjike dhe 1 Rentgen Ortopam
TjetërGjakovë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes 2 karrika stomatologjike dhe 1 rentgen ortopam te firmes siemens,te ardhur nga gjermania,vetem 1 muaj...
shes blacberry
shes blacberry
$320CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.ne kuti pi anglis e kam pru, asht i ri , modeli ma i ri
Shes Celular Watch Mobile
Shes Celular Watch Mobile
$110CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Eshtë Celular sikur or , vendoset ne dor . Me Touch screne , ( Me Kimik ) Bluetooth ndegjuse , Camer , MP3...
Shes  iPhone 3g   8GB
Shes iPhone 3g 8GB
$300CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Ky iPhone eshte i blere ne USA dhe eshte i perdorur vetem 7 muaj,permban aplikacione te ndryshme… Ne...
Shes projektor Toshiba
$350TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes projektor toshiba A.l 1800 pak i perdorur (7ore)
Blej furre per pizza
TjetërViti
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Kerkoje te blej nje furre per pizza me te cimime sa me te ulet
MAQIN,QE LAN TESHA DHE QE TER
TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.SHES MAQINEN QE LAN TESHA DHE QE TER PRODHIM KINEZ QMIMI SIPAS MARVESHJES 044-908-483 PRISHTIN