Shpalljet për Elektronikë
Shes Kompjuter
$100KompjuterëPejë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Pc pentium 4 me keto performanca: CPU: 2.8 GH; RAM: 1 GB; HDD: 80 GB; CD-Dvd ROM
Kompjuter Pentium 4
Kompjuter Pentium 4
$80KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes kompjuter pentium kater me keto performanca: CPU: 2.4 GH; RAM: 512 MB; HDD: 40 GB; CD ROM
Shes Lloptop HP
Shes Lloptop HP
LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Performancat e tij jane: 512 RAM, 2.0 GHz Procesor, 30Gb HDD, DVD RAM…
Shes Inventarin Komplet Per SonyPlaystation 3&2
Shes Inventarin Komplet Per SonyPlaystation 3&2
$2500TjetërPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes inventarin për Sony Play Station III dhe II, dy TV LCD (plazma), dy Sony Play Station III, tre TV me...
Centrale telefonike  per zyre, punetori, hotele
Centrale telefonike per zyre, punetori, hotele
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Centrale telefonike me 9 dhe 17 dalje-ekstensione te tipit DORO, se bashku me telefonin kryesor, te...
Nokia 6230i
Nokia 6230i
$25CelularëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes orgjentisht nokia me memori kart gjendje te regullt
Dell pentium IV 3.0 GHz
Dell pentium IV 3.0 GHz
$160KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes kompjuter Dell intel pentium IV 3.0 GHz, 512 ram, monitor LCD 17(hp), DVD-CD rom, tastier,...
HP 530
HP 530
$250LaptopëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.sold!
Ipod Touch / 8giga
Ipod Touch / 8giga
$180ElektronikëBesianë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Model iPod Touch 8GB ( i mungojn degjojset ) Brand Apple Storage Capacity 8 GB Main Storage Type Hard Drive...
shes nokia 6220 c
shes nokia 6220 c
CelularëFerizaj
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.nokia sht shum i mire , ka kamer 5.0 pixels, ka kabllat per me lidh me tev , asht pi anglis ,punon shum mire,
Shes Pentium 4
$60KompjuterëKlinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes Pentium 4 , 1.8Procesori,256Mb Ram,40Gb Hdd ,Monitor,Tastatur. 60Euro copa Sasia 40 copa
DYER TE DHOMAVE
DYER TE DHOMAVE
TjetërBurim
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.1. Dyer të brendshme – dimensionet: 90×200, 80x200cm, 70×200, 90×245 etj. Gjerësia e...
Shitet Monitori22’inch HP
ElektronikëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më. Shes monitorin 22’inch HP po ashtu edhe Shtepizen DUAL CORE me keto Performanca: – Hardsiku:...
Shes MP4 ipode PER MUZIKE.
$45MP3 playerPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.iPODI ESHTE PER4 MUZIKE I PA PERDORUR
Shes monitorin 19
Shes monitorin 19
$60KompjuterëPrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.Shes monitorin 19 HP p930 vetem 1 vit i perdorur ne gjendje shume te mire
shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA  4GB ne forma te ndryshme
shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA 4GB ne forma te ndryshme
$100Kamera DigjitalePrishtinë
Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.shes VIDEO KAMERA TE FSHEHTA 4GB, ne forma te ndryshme forme lapsi,ore dore,shkrebze , i kom 7 lloj kamera etj